Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Vydavatelství VŠCHT Chemické inženýrství I. - Lenka Schreiberová a kol.

Učebnice/Odborná literatura

Vydavatelství VŠCHT Chemické inženýrství I. - Lenka Schreiberová a kol.

Hodnocení: 1x
  • 4

Skripta vycházejí ve II. vydání a jsou určena zejména posluchačům Vysoké školy chemicko-technologické v Praze jako pomůcka při studiu předmětu Chemické inženýrství I. Vedle obecnějších kapitol týkajících se formulací bilančních rovnic, zejména materiálových bilancí a bilancí entalpie, obsahují skripta kapitoly ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85627
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Vydavatelství VŠCHT Chemické inženýrství I. - Lenka Schreiberová a kol.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 440 Kč

Skripta vycházejí ve třetím přepracovaném vydání a jsou určena zejména posluchačům Vysoké školy chemicko-technologické v Praze jako pomůcka při studiu předmětu Chemické inžeenýrství I. Chemické inženýrství I. - Lenka Schreiberová a kol. od authora Lenka Schreiberová a kol. a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz ... a dál?

Produkt Vydavatelství VŠCHT Chemické inženýrství I. - Lenka Schreiberová a kol.

Vydavatelství VŠCHT Chemické inženýrství I. - Lenka Schreiberová a kol. - parametry

Název produktu: Vydavatelství VŠCHT Chemické inženýrství I. - Lenka Schreiberová a kol.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 440 Kč
Maximální cena: 440 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Skripta vycházejí ve II. vydání a jsou určena zejména posluchačům Vysoké školy chemicko-technologické v Praze jako pomůcka při studiu předmětu Chemické inženýrství I. Vedle obecnějších kapitol týkajících se formulací bilančních rovnic, zejména materiálových bilancí a bilancí entalpie, obsahují skripta kapitoly popisující základní hydromechanické, tepelné, difuzní a chemické procesy z chemicko-inženýrského hlediska. Při výkladu jsou použity významné zjednodušující předpoklady. Obsah skript a sled probíraných partií je volen tak, aby odpovídal znalostem studentů získaným v předchozím studiu, zejména v oblasti matematiky, chemie, fyziky a fyzikální chemie. Doplňkové materiály k těmto skriptům, např. obrázky, schémata, fyzikálně-chemická data a příklady řešení problémů pomocí numerických metod a počítačových programů, jsou k dispozici na WWW stránkách Ústavu chemického inženýrství VŠCHT Praha. V navazujícím předmětu Chemické inženýrství II budou chemicko-inženýrské problémy probírány do větší šířky a ve vybraných partiích do větší hloubky s menší mírou zjednodušujících a omezujících předpokladů. Skripta vycházejí ve třetím přepracovaném vydání a jsou určena zejména posluchačům Vysoké školy chemicko-technologické v Praze jako pomůcka při studiu předmětu Chemické inžeenýrství I. Chemické inženýrství I. - Lenka Schreiberová a kol. od authora Lenka Schreiberová a kol. a nakladatelství v kategorii Učebnice za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.