Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Vydavatelství Olga Čermáková Paliativní léčba rakoviny konečníku - Ladislav Horák, Tomáš Skřička

Učebnice/Odborná literatura

Vydavatelství Olga Čermáková Paliativní léčba rakoviny konečníku - Ladislav Horák, Tomáš Skřička

Hodnocení: 1x
  • 4

Současná situace v České republice je alarmující nejen co se týče výskytu nádorů tlustého střeva a konečníku, ale především tím, že v okamžiku, kdy se nemocný dostává do rukou chirurga, je radikálně odstranitelných necelých 6 % nádorů. To znamená, že více než 4 % pacientů přichází s chirurgicky neodstranitelným ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Vydavatelství Olga Čermáková Paliativní léčba rakoviny konečníku - Ladislav Horák, Tomáš Skřička

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 187 Kč

Současná situace v České republice je alarmující nejen co se týče výskytu nádorů tlustého střeva a konečníku, ale především tím, že v okamžiku, kdy se nemocný dostává do rukou chirurga, je radikálně o ... a dál?

Produkt Vydavatelství Olga Čermáková Paliativní léčba rakoviny konečníku - Ladislav Horák, Tomáš Skřička

Vydavatelství Olga Čermáková Paliativní léčba rakoviny konečníku - Ladislav Horák, Tomáš Skřička - parametry

Název produktu: Vydavatelství Olga Čermáková Paliativní léčba rakoviny konečníku - Ladislav Horák, Tomáš Skřička
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 187 Kč
Maximální cena: 190 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Současná situace v České republice je alarmující nejen co se týče výskytu nádorů tlustého střeva a konečníku, ale především tím, že v okamžiku, kdy se nemocný dostává do rukou chirurga, je radikálně odstranitelných necelých 6 % nádorů. To znamená, že více než 4 % pacientů přichází s chirurgicky neodstranitelným onemocněním, či se vzdálenými metastázami. Tato publikace v sobě zahrnuje nejen paliativní chirurgické a případně endoskopické metody léčby rakoviny konečníku, ale také radioterapii, chemoterapii a všechny ostatní disciplíny a obory, které mohou přispět ke zlepšení stavu nemocného a kvality jeho života. Kniha uvádí přehled perspektivních metod, ale poukazuje i na některá tabu, ke kterým patří devitalizace a takzvané alternativní léčebné postupy. Výhodná nabídka Paliativní léčba rakoviny konečníku - Ladislav Horák, Tomáš Skřička od Vydavatelství Olga Čermáková v kategorii knihy > Medicína | Další odborná literatura za cenu 209,00 Kč!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.