Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen vydavateľ neuvedený Čítanka kritické teorie - díl I. - Lucie Cviklová, Šimon Krýsl

Knihy osobnosti a fakta

vydavateľ neuvedený Čítanka kritické teorie - díl I. - Lucie Cviklová, Šimon Krýsl

Hodnocení: 1x
  • 4

Jürgen Habermas patří bezpochyby k největším myslitelům dvacátého století a, bohužel, v naší zemi, k myslitelům známym jen z nesystematických exkursů do jeho díla. Soubor rozhovorů s Habermasem je prvním pokusem o systematičtější uvedení jeho myšlení v českém jazyce a zaměřuje se na teoretické perspektivy první a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace vydavateľ neuvedený Čítanka kritické teorie - díl I. - Lucie Cviklová, Šimon Krýsl

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 179 Kč

Jürgen Habermas patří bezpochyby k největším myslitelům dvacátého století a, bohužel, v naší zemi, k myslitelům známym jen z nesystematických exkursů do jeho díla. Soubor rozhovorů s Habermasem je prv ... a dál?

Produkt vydavateľ neuvedený Čítanka kritické teorie - díl I. - Lucie Cviklová, Šimon Krýsl

vydavateľ neuvedený Čítanka kritické teorie - díl I. - Lucie Cviklová, Šimon Krýsl - parametry

Název produktu: vydavateľ neuvedený Čítanka kritické teorie - díl I. - Lucie Cviklová, Šimon Krýsl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 179 Kč
Maximální cena: 223 Kč
Ušetríte až: 44 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jürgen Habermas patří bezpochyby k největším myslitelům dvacátého století a, bohužel, v naší zemi, k myslitelům známym jen z nesystematických exkursů do jeho díla. Soubor rozhovorů s Habermasem je prvním pokusem o systematičtější uvedení jeho myšlení v českém jazyce a zaměřuje se na teoretické perspektivy první a druhé generace kritické teorie. Tato čítanka je prvním dílem šířeji pojatého plánu zprostředkovat české veřejnosti nejdůležitější informace o tomto autorovi. Může být chápána jako úvod do tohoto originálního myšlenkového paradigmatu, které představuje jeden z nejzávažnějších přínosů v současných společenských vědách. Může také sloužit jako vhodný analytický nástroj k pochopení vývoje české společnosti 90. let. Čítanka kritické teorie - díl I. - Lucie Cviklová, Šimon Krýsl od authora Lucie Cviklová, Šimon Krýsl a nakladatelství v kategorii Učebnice za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.