Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Hračky pro kluky » Srovnání cen Vtech Robot Kubík

Hračky pro kluky

Vtech Robot Kubík

Hodnocení: 1x
  • 3.5

VTech Robot Kubík pro nejmenší Pro vaše děťátko se stane robot Kubík skvělým kamarádem. Naučí se od něj písmena i jejich použití ve slově. Naučí se také hodiny a třeba také kreativitě při sestavování kosmické rakety. Robot Kubík, písmenkový kamarád nadchne úplně všechny! Malí i ti větší se naučí spoustu nového! Kubík ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 1.67
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vtech Robot Kubík koupíte i tady

Specifikace Vtech Robot Kubík

Kategorie Hračky pro kluky
Výrobce Vtech
Nejnižší cena 436 Kč

Robot mluví česky, doporučený věk od 2 let. Robot Kubík je úžasný parťák pro děti od 2 let. S tímto zábavným kamarádem děti zažijí spoustu legrace a navíc se zábavnou formou naučí nové věci. Kubík na Zemi přiletěl z jiné planety a u nás se teprve rozkoukává. Nezná písmenka, hodiny ani předměty. Pomůžete mu všechno se naučit a budete jeho průvodcem během tohoto úžasného dobrodružství?Po stisknutí tlačítka HRA si vyberete mezi možnostmi hry a tím, co chcete Kubíka naučit poznávat. Kubík je velmi učenlivý, takže jeho » ... a dál?

Produkt Vtech Robot Kubík

Vtech Robot Kubík - parametry

Název produktu: Vtech Robot Kubík
Výrobce: Vtech
Minimální cena: 436 Kč
Maximální cena: 1 044 Kč
Ušetríte až: 608 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

VTech Robot Kubík pro nejmenší

Pro vaše děťátko se stane robot Kubík skvělým kamarádem. Naučí se od něj písmena i jejich použití ve slově. Naučí se také hodiny a třeba také kreativitě při sestavování kosmické rakety.

Robot Kubík, písmenkový kamarád nadchne úplně všechny! Malí i ti větší se naučí spoustu nového! Kubík zatancuje, zavrtí se, a také legračními hlasy a zvuky pobaví! Nesmíme také zapomenout na skvělý budík! Jak to funguje? Kubík přiletěl z jiné planety, neví, jak to funguje na Zemi, a tak musí se všechno naučit! Po stisknutí tlačítka HRA, si dítě vybírá otáčením kolečka možnosti hry a tím, možnosti co chtějí Kubíka naučit poznávat.

Může si vybírat z funkce Učení písmenek, Stavění nové kosmické lodi, Poznávání předmětů, Kubíkovi hodiny anebo Diskotéku. Veškerou činnost pak řídí na digitálním displeji Robota v kolečku na bříšku. Učení písmenek - dítě si zvolí otáčením písmenko. Např. „Č“. Kubík písmenko vysloví a uvede i příklad použití ve slově. V tomto případě „Č jako Čáp“. Stavění kosmické lodi - robot Kubík chce odletět zpět domů. Pomůžou mu děti sestavit novou raketu? Poznávání předmětů - robot Kubík je na Zemi poprvé, a tak se po rozplynutí kouře z motoru rakety učí poznávat předměty, které nezná. Kubíkovi hodiny - děti si otáčení kolečka na bříšku Kubíka posouvaní čas. Zobrazeny klasické hodiny s ručičkami. Posunutím na určitou hodinu se děti nejen dozví, kolik je hodin, ale zároveň jim Kubík sdělí, že je to například „Kubíkův čas na spaní“. V hudebním režimu pak děti mohou vybrat Kubíkovi tu nejlepší hudbu a koukat jak to s ním „šije“! Robot Kubík se vypíná stisknutím tlačítka se symbolem hodin nebo sám po delší době nečinnosti, čímž opět šetří baterie. Po vypnutí se zobrazí na displeji digitální hodiny, které mají i funkci budíku. Robot Kubík pak budí výzvou „Je čas vstávat“ a hezkými melodiemi.

Přínos pro rozvoj dítěte: Hraní i objevování - podporuje touhu po poznání a rozvíjení představivosti protřednictvím zábavných her a aktivit. Názvy písmen a výslovnost - učí vizuálně i poslechově názvy písmen, včetně užití ve slově. Rozvoj jazyka - skvělé hry a další činnosti učí abecedu, výslovnost písmen i novou slovní zásobu. Samostatné hraní - legrační hlasy a zvuky podporují samostatnou zábavu. Věk: 2+

Baterie: 2x AA ( jsou součástí)

Materiál: plast

Rozměry: 15 x 6 x 20 cm Robot Kubík je úžasný parťák pro děti od 2 let. S tímto zábavným kamarádem děti zažijí spoustu legrace a navíc se zábavnou formou naučí nové věci. Kubík na Zemi přiletěl z jiné planety a u nás se teprve rozkoukává. Nezná písmenka, hodiny ani předměty. Pomůžete mu všechno se naučit a budete jeho průvodcem během tohoto úžasného dobrodružství?

Po stisknutí tlačítka HRA si vyberete mezi možnostmi hry a tím, co chcete Kubíka naučit poznávat. Kubík je velmi učenlivý, takže jeho vzdělávání je skvělá zábava! Vyberte písmeno, Kubík jej zopakuje a rovnou ho použije ve slově. Nastavte hodiny na jeho bříšku a Kubík vám poví, kolik je hodin. Poznávání předmětů je pak také pěkn


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.