Vox Pathfinder 10B
Vox Pathfinder 10B

Vox Pathfinder 10B

80% 1x
od 2 590 Kč

Baskytarové tranzistorové kombo

VOX PATHFINDER 10BVox Pathfinder je modelová řada, která nabízí dva modely bastranzistorových kytarových komb. Mottem této série nabídnout co nejlepší produkt za co nejméně peněz, a to se designérům Vox u Pathfinderů podařilo. Výhodou těchto aparátů je zejména to, že Vám nabídnou zvuk, který znáte z větších a mnohem dražších Voxů. Pokud hledáte kombo, s kterým byste chtěli začít, nebo ideální „cvičítko“…

Alza.cz Spolehlivý eshop
Za dopravu 59 Kč 6 dní
2 590 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Vox Pathfinder 10B
Výrobce: VOX
Minimální cena: 2 590 Kč
Maximální cena: 2 590 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
4

Popis produktu

Baskytarové tranzistorové kombo

VOX PATHFINDER 10BVox Pathfinder je modelová řada, která nabízí dva modely bastranzistorových kytarových komb. Mottem této série nabídnout co nejlepší produkt za co nejméně peněz, a to se designérům Vox u Pathfinderů podařilo. Výhodou těchto aparátů je zejména to, že Vám nabídnou zvuk, který znáte z větších a mnohem dražších Voxů. Pokud hledáte kombo, s kterým byste chtěli začít, nebo ideální „cvičítko“ na doma, Vox Pathfinder jistě nezklamou!

Menší z Pathfinderů, označený číslem 10, nabízí (jak se dá očekávat) 10 wattů výkonu, což je dávka, která více než dostačuje na domácí hraní a cvičení. O to, aby se tento výkon přetavil ve zvukové vlny, se starají dva 5 palcové reproduktory Vox Bulldog.

Ovládací panel se nachází na horní straně Pathfindera, jehož design jasně napovídá, že patří do rodiny Vox. Nalezneme zde samozřejmě vstupní konektor pro baskytaru, dále potenciometr Drive, kterým se nastavuje úroveň preampového zkreslení, 2 pásmový ekvalizér pro nastavení basů (Bass) a výšek (Treble) a samozřejmě ovladač hlasitosti (Volume). Nachází se zde také přepínač Bright.

Velkou výhodou je také to, že Pathfinder disponuje sluchátkovým výstupem, který se navíc dá použít i jako Line-Out. Díky tomuto se Pathfinder stává ideálním nástrojem pro noční cvičení či pro nahrávání. Už žádné rušení sousedů hlasitou hrou nebo nekvalitní z levných mikrofonů.

Vox Pathfinder 10B je skvělou volbou, pokud hledáte univerzální kombo na domácí hraní, jehož zvuk bude odpovídat klasickému „british“ pojetí. Za velmi příjemnou cenu dostanete opravdu kvalitní aparát.

Technické údaje• baskytarové tranzistorové kombo• výkon: 10W• reproduktor: 2x 5“ Vox Bulldog• ovládání: Volume, Drive, Treble, Bass• Bright• sluchátkový / Line-Out výstup: 6,3 jack• rozměry: 380 x 277 x 170 mm• váha: 5,6 kg

Výkon: 10W RMSVstup: INPUT jackVýstupy: PHONES/LINEOUT jackOvládání: DRIVE, TREBLE, BASS, VOLUME, BRIGHT switchRozměry: 380 x 170 x 277mmHmotnost: 5.6kg Výkon: 10W RMS - Vstup: INPUT jackVýstupy: PHONES/LINEOUT jack - Ovládání: DRIVE, TREBLE, BASS, VOLUME, BRIGHT switchRozměry: 380 x 170 x 277mm - Hmotnost: 5.6kg

Recenze

Celkové hodnocení

0
0% 0x
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze