Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen Voltaren forte 2,32% 50 g

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

Voltaren forte 2,32% 50 g

Hodnocení: 1x
  • 4

k úlevě od bolesti, k zmírnění zánětu a otoku při bolestivých stavech postihujících záda, svaly a klouby Voltaren® Forte 2,32%, gel je nový nesteroidní protizánětlivý lék ke kožnímu podání, který je dostupný bez lékařského předpisu. Je určený k úlevě od bolesti, k zmírnění zánětu a otoku při bolestivých stavech ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.87355
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Voltaren forte 2,32% 50 g

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce NOVARTIS
Nejnižší cena 157 Kč

Voltaren Forte gel 50g od GlaxoSmithKline na GigaLékárna.cz za 157 Kč . ... a dál?

Produkt Voltaren forte 2,32% 50 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Voltaren forte 2,32% 50 g - parametry

Název produktu: Voltaren forte 2,32% 50 g
Výrobce: NOVARTIS
Minimální cena: 157 Kč
Maximální cena: 157 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

k úlevě od bolesti, k zmírnění zánětu a otoku při bolestivých stavech postihujících záda, svaly a klouby Voltaren® Forte 2,32%, gel je nový nesteroidní protizánětlivý lék ke kožnímu podání, který je dostupný bez lékařského předpisu. Je určený k úlevě od bolesti, k zmírnění zánětu a otoku při bolestivých stavech postihujících záda, svaly a klouby. Voltaren® Forte 2,32% rychle a účinně léčí, jak akutní bolesti pohybového aparátu, např. bolest zad nebo bolest u poúrazových stavů (zejména poranění utrpěných při sportu), tak i chronické bolesti kloubů, např. u osteoartrózy a osteoartritidy. Voltaren® Forte 2,32% představuje nejsilnější koncentraci gelu Voltaren®na českém trhu. Díky dvojnásobné koncentraci účinné látky poskytuje úlevu od střední až silné bolesti až na 12 hodin. Gel stačí aplikovat pouze 2-krát denně, čímž poskytne účinnou úlevu od bolesti po celý den a noc. Voltaren® Forte 2,32% díky svému jedinečnému složení proniká hluboko do podkožních tkání a tak působí přesně tam, kde je třeba. Rychle přináší úlevu od střední až silné bolesti zad, svalů a kloubů, tlumí zánět, zmenšuje otok, zlepšuje hybnost pacienta a zkracuje dobu návratu k normální funkci. Voltaren® Forte 2,32% obsahuje pomocnou látku oleylalkohol, která zvyšuje prostupnost účinné látky kůží a tím umožňuje její lepší absorpci pro přímé působení v místě bolesti hluboko v zanícených tkáních. Proto Voltaren®Forte 2,32% nabízí výborné řešení při léčbě chronické bolesti kloubů, např. osteoartrózy a osteoartritidy. Unikátní, snadno otvíratelný uzávěr ocení zejména pacienti trpící artrózou prstů na rukou. Díky trojúhelníkovému uzávěru je aplikace Voltaren® Forte 2,32% o mnoho jednodušší a rychlejší. Na otevření víčka stačí pouze lehké uchopení a poloviční otočení. Použití Voltaren® Forte 2,32%, gel tlumí bolest a zánět, zmírňuje otok. Voltaren® Forte 2,32% je určený ke kožnímu podání. Je speciálně vyvinutý na vtírání do kůže pouze 2-krát denně, a zajistí úlevu od bolesti pohybového aparátu na 12 hodin. Dospívající od 14 let: Určený ke krátkodobé lokální symptomatické úlevě od bolesti u: akutních poranění tkání - např. poúrazových zánětů šlach, vazů, svalů a kloubů, způsobených např. podvrtnutím, vymknutím a pohmožděním (poranění utrpěná při sportu) Dospělí (od 18 let) Určený k lokální symptomatické léčbě bolesti a zánětu u: poranění měkkých tkání - např. poúrazových zánětů šlach, vazů, svalů a kloubů, způsobených např. podvrtnutím, vymknutím a pohmožděním

bolesti zad (poranění utrpěná při sportu)

lokalizovaných forem revmatizmu měkkých tkání, např. tendovaginitidy (tenisový loket), burzitidy (zánět kloubního pouzdra) a periartropatie (onemocnění okolních tkání kloubů)

lokalizovaných forem degenerativního revmatizmu, jako např. osteoartrózy periferních kloubů a kolen. Jak přípravek používat Před prvním použitím odšroubujte a odstraňte pečeť tuby pomocí otvoru ve tvaru hvězdičky na horní straně uzávěru. Pokud je pečeť tuby poškozená, přípravek nepoužívejte. Jemně vtírejte Voltaren® Forte


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.