Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Pohybový aparát » Srovnání cen VOLTAREN Emulgel gel 1% 150 g

Pohybový aparát

VOLTAREN Emulgel gel 1% 150 g

Hodnocení: 26x
  • 3.80769

Účinná látka: Diclofenacum diethylaminum 1,16 g/100 mg gelu, což odpovídá 1 g diclofenacum natricum. Další látky: Karbomer 974P, cetomakrogol 1000, kaprylokaprináty lipidoalkoholů, diethylamin, krémový parfém, isopropylalkohol, tekutý parafin, propylenglykol, čištěná voda. Charakteristika: Voltaren Emulgel ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.3
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? VOLTAREN Emulgel gel 1% 150 g koupíte i tady

Specifikace VOLTAREN Emulgel gel 1% 150 g

Kategorie Pohybový aparát
Výrobce NOVARTIS
Nejnižší cena 212 Kč

Voltaren Emulgel obsahuje léčivou látku diklofenak. Patří do skupiny léčivých přípravků zvaných nesteroidní protizánětlivé léčivé přípravky (NSAIDs). Je speciálně vytvořen ke vtírání do pokožky. ... a dál?

Produkt VOLTAREN Emulgel gel 1% 150 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


VOLTAREN Emulgel gel 1% 150 g - parametry

Název produktu: VOLTAREN Emulgel gel 1% 150 g
Výrobce: NOVARTIS
Minimální cena: 212 Kč
Maximální cena: 265 Kč
Ušetríte až: 53 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.81 bodů z 5
Počet hodnocení: 26 x
Hodnocení:
  • 3.80769
Podrobný popis:

Účinná látka: Diclofenacum diethylaminum 1,16 g/100 mg gelu, což odpovídá 1 g diclofenacum natricum. Další látky: Karbomer 974P, cetomakrogol 1000, kaprylokaprináty lipidoalkoholů, diethylamin, krémový parfém, isopropylalkohol, tekutý parafin, propylenglykol, čištěná voda. Charakteristika: Voltaren Emulgel je speciálně vytvořen ke vtírání do pokožky. Léčivá látka, diklofenak patří do skupiny léčivých přípravků zvaných nesteroidní protizánětlivé léčivé přípravky (NSAIDs). Použití: Voltaren Emulgel tlumí bolest a zánět, zmírňuje otoky. Voltaren Emulgel se používá k místní léčbě onemocnění pohybového aparátu, které má zánětlivý nebo degenerativní původ, tj. k odstranění bolesti a zánětu svalů a kloubů a je možné ho běžně použít u následujících stavů: - Poranění měkkých tkání, poúrazové stavy: poranění šlach, svalů a kloubů např. při vymknutí, natáhnutí a nebo pohmoždění, bolesti zad (úrazy utrpěné při sportu). - K úlevě od bolesti při nezávažných artrózách periferních kloubů a zad. Po poradě s lékařem u těchto stavů: - Lokalizované formy revmatismu měkkých tkání např. u tenisového loktu, při ztuhlém rameni. Voltaren Emulgel mohou užívat dospělí a děti od 12 let. Nepoužívejte Voltaren Emulgel: - Pokud jste někdy měli alergickou reakci na diklofenak nebo jiné léčivé přípravky používané k léčbě bolesti, horečky nebo zánětu jako je ibuprofen, kyselina acetylsalicylová (látka, která se také používá k prevenci srážení krve). Pokud si nejste jisti, zeptejte se Vašeho lékaře nebo lékárníka. Příznaky alergické reakce na tyto léčivé přípravky mohou zahrnovat: astma, sípání nebo dušnost; kožní vyrážku nebo kopřivku; otok obličeje nebo jazyka; výtok z nosu. - Pokud máte alergii na jakoukoliv pomocnou látku přípravku Voltaren Emulgel (viz. Složení). Pokud se Vás týká některá z výše uvedených podmínek, nepoužívejte přípravek Voltaren Emulgel. Možné nežádoucí účinky: Podobně jako všechny léky, může mít i Voltaren Emulgel nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého. Některé nežádoucí účinky, které se vyskytují vzácně a velmi vzácně mohou být vážné. Pokud zaznamenáte jakékoliv následující příznaky alergie, přestaňte používat přípravek Voltaren Emulgel a okamžitě kontaktujte lékaře nebo lékárníka: - Kožní vyrážka s puchýři; kopřivka. Vyskytuje se asi u 1 až 10 lidí z 10 000. - Sípání, dušnost nebo pocit napětí na hrudníku (astma). Vyskytuje se přibl. 1 osoby z 10 000. - Otok obličeje, rtů, jazyka nebo hrdla. Vyskytuje se přibližně u méně než 1 osoby z 10 000. Méně vážné nežádoucí účinky: Ostatní nežádoucí účinky, které se mohou vyskytnout jsou obvykle mírné, přechodné a neškodné. Pokud se Vás týkají, informujte co nejdříve, jak je to možné lékaře nebo lékárníka. - Kožní vyrážka, svědění, zčervenání nebo bolest (píchání) kůže jsou po použití časté. Tyto nežádoucí účinky se vyskytují asi u 1 až 10 lidí ze 100. - Ve velmi vzácných případech může být vaše kůže citlivější na sluneční záření. Možné příznaky jsou spálení od slunce se svěděním, otokem a pu


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.