Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Pohybový aparát » Srovnání cen Voltaren Emulgel gel 1% 100 g

Pohybový aparát

Voltaren Emulgel gel 1% 100 g

Hodnocení: 1x
  • 4

Nejsilnější emulgel pro úlevu od silné bolesti zad, svalů a kloubů s dlouhodobým účinkem až na 12 hodin. Stačí aplikovat pouze 2x denně. Ulevuje od bolesti, léčí zánět a díky chladivému účinku omezuje otoky. - Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.20875
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Voltaren Emulgel gel 1% 100 g

Kategorie Pohybový aparát
Výrobce NOVARTIS
Nejnižší cena 169 Kč

Gel působí antiflogisticky a analgeticky při léčení místních projevů revmatických a nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústojí. Lokální léčba poúrazových stavů pohybového ústrojí, jako je pohmoždění kloubů, svalů a šlach. ... a dál?

Produkt Voltaren Emulgel gel 1% 100 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Voltaren Emulgel gel 1% 100 g - parametry

Název produktu: Voltaren Emulgel gel 1% 100 g
Výrobce: NOVARTIS
Minimální cena: 169 Kč
Maximální cena: 175 Kč
Ušetríte až: 6 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nejsilnější emulgel pro úlevu od silné bolesti zad, svalů a kloubů s dlouhodobým účinkem až na 12 hodin. Stačí aplikovat pouze 2x denně. Ulevuje od bolesti, léčí zánět a díky chladivému účinku omezuje otoky. - Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékaře nebo lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 7 dnů, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Co naleznete v této příbalové informaci Co je přípravek Voltaren Forte 2,32% a k čemu se používá Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Voltaren Forte 2,32% používat Jak se přípravek Voltaren Forte 2,32% používá Možné nežádoucí účinky Jak přípravek Voltaren Forte 2,32% uchovávat Obsah balení a další informace 1. Co je přípravek Voltaren Forte 2,32% gel a k čemu se používá Voltaren Forte 2,32% obsahuje léčivou látku diklofenak. Patří do skupiny léčivých přípravků zvaných nesteroidní protizánětlivé léčivé přípravky (NSAIDs). Je speciálně vytvořen ke vtírání do pokožky a vyznačuje se zvýšeným průnikem přes kůži. Léčivá látka působí na hluboko uložené zanícené tkáně. Voltaren Forte 2,32% se používá k úlevě od bolesti, k potlačení zánětu a k zmírnění otoků u řady bolestivých stavů postihujících svaly a klouby. Dospívající od 14 let - krátkodobá lokální léčba akutních poranění jako je podvrtnutí, pohmoždění a tupá poranění (úrazy utrpěné při sportu) Dospělí (od 18 let) poranění tkání, poúrazové stavy: poranění šlach, svalů a kloubů např. při vymknutí, natáhnutí svalu a nebo pohmoždění, bolesti zad a po poradě s lékařem u těchto stavů: lokalizované formy revmatizmu měkkých tkání např. u tenisového loktu bolest při nezávažných artrózách periferních kloubů a kolen 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Voltaren Forte 2,32% používat Nepoužívejte Voltaren Forte 2,32%: jestliže jste alergický(a) (přecitlivělý(á)) na diklofenak nebo jiné léčivé přípravky používané k léčbě bolesti, horečky nebo zánětu jako je ibuprofen, kyselina acetylsalicylová (látka, která se také používá k prevenci srážení krve), nebo na kteroukoli další složku přípravku Voltaren Forte 2,32% uvedenou v bodě 6. Pokud si nejste jisti, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka. Příznaky alergické reakce na tyto léčivé přípravky mohou zahrnovat: sípání nebo dušnost (astma); kožní vyrážku s puchýři nebo kopřivku; otok obličeje nebo jazyka; rýmu. jestliže jste ve třetím trimestru těhotenství jestliže jste mladší 14 let Pokud se Vás týká některá z vý


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.