Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Vojtěch Tomášek, Ondřej Hudeček: Vědomí hodnot

Učebnice/Odborná literatura

Vojtěch Tomášek, Ondřej Hudeček: Vědomí hodnot

Hodnocení: 1x
  • 4

Vědomí hodnot – Hodnoty (nejen) v antropologických perspektivách - Ondřej Hudeček, Vojtěch Tomášek, kolektiv autorů. Publikace Vědomí hodnot navazuje na předchozí tituly edice Andrias, které na příkladu ucelených, leč co do šíře tázání rozmanitých teoretických konceptů představují výsledky výzkumů zejména mladších ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.33287
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Vědomí hodnot
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vojtěch Tomášek, Ondřej Hudeček: Vědomí hodnot koupíte i tady

Specifikace Vojtěch Tomášek, Ondřej Hudeček: Vědomí hodnot

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 112 Kč

Kniha – autor Ondřej Hudeček; Vojtěch Tomášek, 148 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná. Publikace Vědomí hodnot navazuje na předchozí tituly edice Andrias, které na příkladu ucelených, leč co do šíře tázání rozmanitých teoretických konceptů představují výsledky výzkumů zejména mladších badatelů a badatelek blízkých Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze. Záměrem této publikace je přispět k diskusi o teoretických, metodologických a etických základech tematiky hodnocení a hodnot, a to za » ... a dál?

Produkt Vojtěch Tomášek, Ondřej Hudeček: Vědomí hodnot

Vojtěch Tomášek, Ondřej Hudeček: Vědomí hodnot - parametry

Název produktu: Vojtěch Tomášek, Ondřej Hudeček: Vědomí hodnot
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 112 Kč
Maximální cena: 160 Kč
Ušetríte až: 48 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vědomí hodnot – Hodnoty (nejen) v antropologických perspektivách - Ondřej Hudeček, Vojtěch Tomášek, kolektiv autorů. Publikace Vědomí hodnot navazuje na předchozí tituly edice Andrias, které na příkladu ucelených, leč co do šíře tázání rozmanitých teoretických konceptů představují výsledky výzkumů zejména mladších badatelů a badatelek blízkých Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze. Záměrem této publikace je přispět k diskusi o teoretických, metodologických a etických základech tematiky hodnocení a hodnot, a to za pomoci kladení rozličných otázek a rozboru různorodých témat, v nichž se hodnoty vyjevují. V knize se proto můžete setkat jak s výsostně filosofickým pojetím, v jehož rámci jsou hodnoty promýšleny v souvislosti s otázkami ontologickými či etickými, tak s pojetím sociálně-teoretickým, kde hodnoty jsou zdrojem badatelské reflexe zvolené metody i předpokladem konstrukce objektu výzkumu. Interdisciplinární výběr témat ukazuje, jak velká může být šíře (nejen) antropologických perspektiv ve vztahu k hodnotám a jak nesamozřejmé jsou naše představy o tom, čím hodnoty vlastně jsou. Autoři a autorka publikace jsou toho mínění, že vzájemné porozumění lze spíše než v konkrétních výzkumech hodnot hledat ve společném vědomí otázek, které při takových výzkumech neustále vyvstávají. Vědomí hodnot – Hodnoty (nejen) v antropologických perspektivách - Ondřej Hudeček, Vojtěch Tomášek, kolektiv autorů od nakladatelství Togga v kategorii | Rozvoj osobnosti za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Ondřej Hudeček; Vojtěch TomášekHodnoty (nejen) v antropologických perspektiváchTogga 2015, edice AndriasKniha, čeština, 148 stran


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.