Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Vojtěch Steklač, VHRSTI: Bohoušek a spol.

Knihy

Vojtěch Steklač, VHRSTI: Bohoušek a spol. cena od 0 Kč

Vojtěch Steklač, VHRSTI: Bohoušek a spol.

Hodnocení: 1x
  • 4

Bohoušek & spol. - XYZ - Vojtěch Steklač. Knihy Vojtěcha Steklače se staly v průběhu uplynulých let literární klasikou a vyrostlo na nich několik generací mladých čtenářů. Kdo by ostatně neznal původní Boříkovy lapálie? Autor se v nedávné době rozhodl vrátit se ke svým klukovským hrdinům a rozvinul jejich příběhy ...a dál?

Vojtěch Steklač, VHRSTI: Bohoušek a spol. - parametry

Název produktu: Vojtěch Steklač, VHRSTI: Bohoušek a spol.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Bohoušek & spol. - XYZ - Vojtěch Steklač. Knihy Vojtěcha Steklače se staly v průběhu uplynulých let literární klasikou a vyrostlo na nich několik generací mladých čtenářů. Kdo by ostatně neznal původní Boříkovy lapálie? Autor se v nedávné době rozhodl vrátit se ke svým klukovským hrdinům a rozvinul jejich příběhy v nových knihách, pojmenovaných vždy po jedné z hlavních postav. Světlo světa tedy spatřili Bohoušek & spol., Čenda & spol., Mirek & spol. a Aleš & spol. První z nich, Bohoušek a spol., vychází v roce 2009 v NAKLADATELSTVÍ XYZ. Zápletka se točí kolem šplhouna Bohouška, kterého Bořík a jeho kamarádi "za trest" unesou. Doufají, že se jejich "třídní" nepřítel během tohoto dobrodružství nejen pořádně vyleká, ale třeba i trochu změní. A skutečně. Jenže se nezmění jenom Bohoušek, ale i všichni kluci… Mnozí ze starších čtenářů si jistě vzpomenou na kresby Vladimíra Renčína a posléze Adolfa Borna, které až dosud příběhy Boříka a jeho přátel provázely. NAKLADATELSTVÍ XYZ se rozhodlo vykročit po nové cestě a svěřilo ilustrování Steklačových příběhů jednomu z nejnadějnějších současných českých výtvarníků Vojtěchu Juríkovi, známému pod pseudonymem VHRSTI. Bohoušek & spol. - XYZ - Vojtěch Steklač od nakladatelství ALBATROS v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Bořík, Mirek, Čenda a Aleš – čtyři kluci z pražských Holešovic. Prožívají spolu spoustu krásných dětských dobrodružství. Jejich hlavním nepřítelem je, kromě všech dospělých, spolužák Bohoušek. Bohoušek všechno zná a ví, má samé jedničky a všichni dospělí jim ho dávají za příklad. Když se kluci dozvědí, že ve sběru papíru opět zvítězil Bohoušek, rozhodnou se proti tomu něco podniknout. Vymyslí si plán na útěk, ve kterém je Bohoušek jejich rukojmím. Akce nedopadne zrovna nejlépe, i když jak pro koho.

První svazek plánovaného kompletního vydání legendárních příběhů.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.