Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Vojtěch Šimíček, Lukáš Potěšil: Soudní řád správní

Učebnice/Odborná literatura

Vojtěch Šimíček, Lukáš Potěšil: Soudní řád správní

Hodnocení: 1x
  • 4

Soudní řád správní - Vojtěch Šimíček, Lukáš Potěšil . Soudní řád správní je důležitý nejen pro organizaci a fungování správního soudnictví, ale představuje i jeden ze základních kamenů demokratického právního státu a nezbytný díl pestré mozaiky ochrany subjektivních práv a kontroly veřejné správy. Komentář je dílem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Soudní řád správní
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vojtěch Šimíček, Lukáš Potěšil: Soudní řád správní koupíte i tady

Specifikace Vojtěch Šimíček, Lukáš Potěšil: Soudní řád správní

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 1 089 Kč

Soudní řád správní je důležitý nejen pro organizaci a fungování správního soudnictví, ale představuje i jeden ze základních kamenů demokratického právního státu a nezbytný díl pestré mozaiky ochrany subjektivních práv a kontroly veřejné správy. Komentář je dílem širšího kolektivu autorů, kteří se dlouhodobě podílejí na činnosti správních soudů a působí také v akademické sféře. I proto kniha nemá ambici být ryze praktickým či naopak spíše teoretickým dílem, nýbrž se poctivě snaží skloubit oba pohledy. Publikace » ... a dál?

Produkt Vojtěch Šimíček, Lukáš Potěšil: Soudní řád správní

Vojtěch Šimíček, Lukáš Potěšil: Soudní řád správní - parametry

Název produktu: Vojtěch Šimíček, Lukáš Potěšil: Soudní řád správní
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 089 Kč
Maximální cena: 1 490 Kč
Ušetríte až: 401 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Soudní řád správní - Vojtěch Šimíček, Lukáš Potěšil . Soudní řád správní je důležitý nejen pro organizaci a fungování správního soudnictví, ale představuje i jeden ze základních kamenů demokratického právního státu a nezbytný díl pestré mozaiky ochrany subjektivních práv a kontroly veřejné správy. Komentář je dílem širšího kolektivu autorů, kteří se dlouhodobě podílejí na činnosti správních soudů a působí také v akademické sféře. I proto kniha nemá ambici být ryze praktickým či naopak spíše teoretickým dílem, nýbrž se poctivě snaží skloubit oba pohledy. Publikace vychází v roce převratných změn v našem právním řádu. Plně proto zohledňuje dopady nového občanského zákoníku. Současně poukazuje na tzv. velkou novelu soudního řádu správního, provedenou zákonem č. 303/2011 Sb., která nabyla účinnosti dnem 1. 1. 2012. Nastalý časový odstup již umožňuje její vyhodnocení. Komentář v hojné míře přibližuje aktuální judikaturu správních soudů, která se stále vyvíjí a jejíž poznání je pro řádné pochopení správního soudnictví a ochrany v něm poskytované nezbytné. Mnoho institutů v soudním řádu správním stávající soudní praxe vyložila a aplikuje jinak, než jak by se dalo seznat z textu samotného, případně odlišně, než tomu bylo zvykem. Publikace je vhodnou pomůckou pro ty, kteří mají zájem dozvědět se podrobnosti o správním soudnictví, ale i vítaným pomocníkem v problémových a nejasných situacích. Soudní řád správní - Vojtěch Šimíček, Lukáš Potěšil od nakladatelství v kategorii | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor : JUDr. Lukáš Potěšil Ph.D., Vojtěch Šimíček, Druh sortimentu : Kniha, Soudní řád správní, Jazyk : Čeština, Počet stran : 1152


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.