Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Vojtěch Černý: Řeč těla

Knihy naučná literatura

Vojtěch Černý: Řeč těla

Hodnocení: 1x
  • 4

+ DVD - Publikace je určena: pro obchodní zástupce i obchodníky za pultem – naučí je rychle a bez-pečně rozpoznat, co si jejich protějšek skutečně myslí, navede je, jak s ním jednat, aby dosáhli svého cíle obecně pro všechny, kteří řídí větší počet lidí, anebo s ním spolupracují, tedy například pro manažery, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Řeč těla
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vojtěch Černý: Řeč těla koupíte i tady

Specifikace Vojtěch Černý: Řeč těla

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 278 Kč

Publikace je určena pro obchodní zástupce, obchodníky za pultem i obecně pro všechny, kteří řídí větší počet lidí, anebo s ním spolupracují. Seznámí je s tím, jak by oni sami měli vystupovat, aby své ... a dál?

Produkt Vojtěch Černý: Řeč těla

Vojtěch Černý: Řeč těla - parametry

Název produktu: Vojtěch Černý: Řeč těla
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 278 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 121 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

+ DVD - Publikace je určena: pro obchodní zástupce i obchodníky za pultem – naučí je rychle a bez-pečně rozpoznat, co si jejich protějšek skutečně myslí, navede je, jak s ním jednat, aby dosáhli svého cíle obecně pro všechny, kteří řídí větší počet lidí, anebo s ním spolupracují, tedy například pro manažery, politiky, učitele, herce ad., které seznámí s tím, jak by oni sami měli vystupovat, aby své „posluchače“ přesvědčili V podrobném průvodci se dozvíte: - proč je komunikace sociálně podmíněna a jaké existují hlavní příčiny nedorozumění - co jsou neverbální kódy, co rozumíme arbitrárním, ikonickým a intrinzickým kódováním - že lidé reagují na svou představu o skutečnosti, ne na skutečnost samu - jakou úlohu v neverbální komunikaci hraje proxemika - jak respektovat osobní zóny lidí, jak využít při jednání nebo prezentaci prostor - čím se zabývá posturologie, jaké existují základní tělesné postoje - že byste měli respektovat šest zásad při perfektním držení těla - nakolik spolu souvisí kinezika a gestika - kdy vytvoří založené ruce bariéru mezi komunikujícími - jak funguje mimika – komunikace prostřednictvím výrazů obličeje - které zóny v obličeji prozradí překvapení, strach, znechucení, rozčilení, štěstí, smutek a další pocity - že haptika, komunikace dotekem, dokáže prozradit nečekané množství informací - jak správně podávat ruku - o komunikaci očním kontaktem, za jakých okolností je příjemná a za jakých naopak - co vše spadá pod vědu zvanou paralingvistika a co můžeme vyčíst z hlasového projevu mluvčího - jaký vzhled a úpravu má mít zevnějšek člověka, aby působil na druhé příjemně - řadu praktických rad a příkladů, jak „pracovat“ s hlavou, rameny, rukama, nohama atd. - jak se vhodně chovat při obchodním jednání, jak při výběrovém pohovoru, jak při komunikaci se šéfem i v dalších situacích V každé kapitole naleznete řadu testů, prostřednictvím kterých zjistíte, jak jste na tom s danou znalostí a dovedností. Přiložené DVD obsahuje videoukázky různého chování, a to jak hrané, tak i spontánní. Projde s vámi jednotlivé složky neverbální komunikace tak, abyste se v nich naučili bezpečně orientovat a rychle rozpoznat, jaké pocity váš protějšek právě prožívá. Vojtěch ČernýNeverbální komunikace pro obchodníky i běžný životEdika 2012Kniha, čeština, 296 stranRozpoznejte bezpečně, co si váš protějšek skutečně myslí!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.