Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen Voila 3D tvary a stíny

Hračky

Voila 3D tvary a stíny

Hodnocení: 1x
  • 4

  3D tvary a stíny   Hra obsahuje 9 dřevěných tvarů, 3 dřevěné desky, 18 oboustranných kartonů s obrázky. Tato hra je určena pro seznámení dětí s konkrétními troj prostorovými, geometrickým obrázky a prostorovými stíny. Základním principem je, aby se děti snažily pochopit základní vztah k matematice a kreslení. Malé ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Voila 3D tvary a stíny

Kategorie Hračky
Výrobce Voila
Nejnižší cena 400 Kč

  3D tvary a stíny   Hra obsahuje 9 dřevěných tvarů, 3 dřevěné desky, 18 oboustranných kartonů s obrázky. Tato hra je určena pro seznámení dětí s konkrétními troj prostorovými, geometrickým obrázky a prostorovými stíny. Základním principem je, aby se děti snažily pochopit základní vztah k matematice a kreslení. Malé děti se mohou snažit správně přiřadit dřevěný kus k obrázku na kartonu. Dále mohou porovnávat, přiřazovat dřevěné dílky k obrázkům na kartonu, které jsou na desce a sledovat jak se mění jejich » ... a dál?

Produkt Voila 3D tvary a stíny

Voila 3D tvary a stíny - parametry

Název produktu: Voila 3D tvary a stíny
Výrobce: Voila
Minimální cena: 400 Kč
Maximální cena: 400 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

  3D tvary a stíny   Hra obsahuje 9 dřevěných tvarů, 3 dřevěné desky, 18 oboustranných kartonů s obrázky. Tato hra je určena pro seznámení dětí s konkrétními troj prostorovými, geometrickým obrázky a prostorovými stíny. Základním principem je, aby se děti snažily pochopit základní vztah k matematice a kreslení. Malé děti se mohou snažit správně přiřadit dřevěný kus k obrázku na kartonu. Dále mohou porovnávat, přiřazovat dřevěné dílky k obrázkům na kartonu, které jsou na desce a sledovat jak se mění jejich prostorový stín ze všech stran. Pokyny k různým úrovním hry jsou uvnitř boxu. Hračka obsahuje malé části, určeno pro děti starší 3 let.     Hračky Voila jsou nápadité vzdělávací dřevěné hračky z masivu s vysokou hrací hodnotou, které napomáhají rozvoji dětského intelektu, s precizním zpracováním a přitom cenově dostupné. Zákazníky přesvědčují především svou kvalitou, zpracováním a originalitou. Hračky jsou vyráběny z dřevin průmyslově využívaných kaučukovníků, které jsou již na konci své životnosti a jsou určené k obnově. Dřevo kaučukovníku je navíc velmi hodnotné a krásné a je využíváno zejména k výrobě nábytku. Výrobky jsou plně certifikovány dle evropských standartů EN71 a ASTM-F963 pro americký trh a v současnosti jsou úspěšně prodávány ve více než 30 zemích světa. Didaktická hraVěk: 3+


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.