Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Vogel Autoškola 2010 - 2 knihy

Knihy

Vogel Autoškola 2010 - 2 knihy cena od 0 Kč

Vogel Autoškola 2010 - 2 knihy

Hodnocení: 1x
 • 4

Autoškola 2010 Učebnice a testy 320 stran, 2 svazky formátu 165 x 240 mm, barevně O hlavní novinku srpnového 8. vydání učebnice Autoškola 2010 se přičinilo ministerstvo dopravy rozhodnutím pravidelně zvyšovat počet testových otázek a obměňovat je. V knize tedy najdete vše, co potřebujete k úspěšné zkoušce a bezpečné ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Vogel Autoškola 2010 - 2 knihy - parametry

Název produktu: Vogel Autoškola 2010 - 2 knihy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:
 • Autoškola 2010 Učebnice a testy 320 stran, 2 svazky formátu 165 x 240 mm, barevně O hlavní novinku srpnového 8. vydání učebnice Autoškola 2010 se přičinilo ministerstvo dopravy rozhodnutím pravidelně zvyšovat počet testových otázek a obměňovat je. V knize tedy najdete vše, co potřebujete k úspěšné zkoušce a bezpečné účasti v silničním provozu, ale především klíč k nové aplikaci, která vám umožní připravit se na závěrečnou teoretickou zkoušku efektivně, pohodlně a s aktuálními testovými otázkami. Pomineme-li standardní pravidla s výkladovým komentářem a četnými ilustracemi v prvním svazku a podrobný ilustrovaný výklad konstrukce, údržby a ovládání osobního automobilu ve druhém svazku (samozřejmě nechybí ani základy bezpečného zvládání dopravních situací a zásady první pomoci), představuje to nové bonusová multiplatformní aplikace Autoškola testy 3.0 pro Windows, Mac OS X a Linux. Změna je už v distribuci: demoverzi si stáhnete jako soubor ZIP zdarma z oddílu Podpora (kde jsou k vidění i dva bonusové filmy ve formátu .swf). Po rozbalení souboru ZIP najdete návod a aplikaci. Testy nainstalujte a vyplňte registrační číslo z druhé strany přebalového letáku. Od okamžiku registrace přejde aplikace do plného režimu a sama se stará o aktualizaci testových otázek i sama sebe. Namísto někdejšího tištěného seznamu otázek můžete využít funkci procházení otázek jako celku nebo po zvolených tématech k probírané látce, sestavit si cvičný test a do třetice testovat se „naostro“ podle stejných požadavků jako při závěrečné zkoušce. Z dalších funkcí se zmiňme alespoň o možnosti zvolit si požadovanou skupinu řidičského oprávnění (testy slouží i pro učebnice Motoškola a Autoškola CDE) nebo zadat programu, aby zařazoval otázky, s nimiž máte problém, tak dlouho, dokud se je nenaučíte. Licenci můžete využít pro dva své počítače, např. PC a notebook. Požadavky na počítač:
 • Připojení k internetu
 • Windows a Linux: minimálně Intel® Pentium® III 1 GHz a více, doporučeno Pentium®4 2 GHz a více; minimální RAM 512 MB pro Windows, doporučeno 1 GB, minimálně1 GB pro Linux.
 • Apple: Intel Core™Duo 1,83 GHz a více, Power PC G4, G5 1GHz a více; minimální RAM 512 MB, doporučeno 1 GB. Požadavky na operační systém: Microsoft
 • 2003 Server
 • Windows XP SP2, SP3, a Windows 2000 SP4 – 32 bit a 64 bit
 • Windows Vista SP1
 • Windows Vista Home Premium, Business, Ultimate, Enterprise včetně 64 bit
 • Windows 7 - 32 i 64 bit Apple
 • Mac OS X 10.5 a vyšší Linux
 • Fedora 8 a novější
 • Ubuntu 7.10 a novější
 • OpenSuse 10.3 a novější Publikace: Autoškola 2010 - 2 knihy - neuveden. Základní dvoudílná ilustrovaná učebnice přináší kompletní látku předepsanou pro výuku v autoškolách. První díl obsahuje aktuální znění pravidel silničního provozu a dalších souvisejících předpisů, ve druhém dílu najdete kontrukci a údržbu osobního automobilu včetně zkušebních otázek pro ústní zkoušku, základy ovládání automobilu, zásady bezpečné jízdy a zásady první pomoci. Všechny výklady jsou doplněny odborným komentá

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.