MENU

Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Doplňky k bazénům » Bazénová chemie » Srovnání cen Vodnář Guanicid

Bazénová chemie

Vodnář Guanicid

Hodnocení: 4x
 • 3.25
EAN: 8594031329985

Tekutý přípravek Vodnář Guanicid je výbornou volbou pro bezchlorovou dezinfekci vody v bazéně. Efektivně odstraní všechny mikroorganismy, řasy, viry a plísně. Díky svému bezchlorovému složení nedráždí oči, sliznici ani pokožku a nezpůsobuje alergické reakce. Je tak vhodnou dezinfekční alternativou pro děti a osoby s velmi citlivou pokožkou. Je vhodný pro jakékoliv pH a na jeho účinnost nemá vliv ani vysoká teplota vody. Výborný přípravek pro čistou, udržovanou a nezávadnou vodu ve vašem bazénu. více podrobností

Radost vám udělá:
 • 1.67
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Vodnář Guanicid

Vodnář Guanicid v kostce

Průměrné hodnocení

3,3
 • 3.25

Na základě 4 hodnocení

65 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Vodnář Guanicid

 • Nepáchne, jelikož je bez chlóru
 • Funguje dobře
 • Funguje tak, jak má

 • není mi známo

Čerstvá hodnocení Vodnář Guanicid

 • 5

Ludmila Malá, 22. května 2017

 • Funguje tak, jak má

 • není mi známo

Dobrá alternativa pro ty, kdo se odmítají trávit chlorem a přesto chtějí mít čístou vodu.


 • 5

Lukáš, 20. června 2016

 • Nepáchne, jelikož je bez chlóru
 • Funguje dobře

Doporučuji, pokud nechcete používat prostředky založené na chlóru (my jsme se tak rozhodli hlavně kvůli malým dětem). Produktu doporučuji.


 • 3

milan, 7. dubna 2011

Super věc. Doporučuji. Sezona Vás přijde na pár korun a máte jistotu, že Vás nebudou pálit oči z klas. chloru a nezničíte si plavky. Je to špička. Doporučuji


Specifikace Vodnář Guanicid

Kategorie Bazénová chemie
Výrobce Vodnář
Nejnižší cena 258 Kč

Guanicid je tekutý přípravek pro bezchlorovou dezinfekci a hygienické ošetření vody v domácích (krytých i venkovních) bazénech s filtrací a bez filtrace. Má výrazný účinek proti bakteriím, řasám, virům a plísním. Guanicid je roztok elektricky kladně nabitého polymeru, který usmrcuje mikroorganismy kontaktem s jejich záporně nabitou buněčnou membránou. Voda ošetřená Guanicidem není cítit po chloru, nedráždí pokožku ani sliznice a nezpůsobuje alergie. Je tedy vhodný pro osoby s velmi » ... a dál?

Produkt Vodnář Guanicid

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouVodnář Guanicid - parametry

Název produktu: Vodnář Guanicid
Výrobce: Vodnář
Minimální cena: 258 Kč
Maximální cena: 329 Kč
Ušetríte až: 71 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.25 bodů z 5
Počet hodnocení: 4 x
Hodnocení:
 • 3.25
Podrobný popis:

Guanicid je tekutý přípravek pro bezchlorovou dezinfekci a hyginenické ošetření vody v domácích (krytých i venkovních) bazénech s filtrací a bez filtrace. Má výrazný účinek proti bakteriím, řasám, virům a plísním. Guanicid je roztok elektricky kladně nabitého polymeru, který usmrcuje mikroorganismy kontaktem s jejich záporně nabitou buněčnou membránou. Voda ošetřená Guanicidem není cítit po chloru, nedráždí pokožku ani sliznice a nezpůsobuje alergie. Je to tedy vhodný pro osoby s velmi citlivou pokožkou a pro malé děti.Úvodem Velmi nás těší, že vám všem, kteří hledáte alternativu vůči chlorové chemii, můžeme představit a nabídnout nový přípravek, který vám zpříjemní zážitek z rodinného koupání.Guanicid je jako váš rodinný vůz, který splňuje všechny vaše nároky na výkon, prostor, pohodlí a cenu.Působí širokospektrálně, nemá vliv na pH vody, vydrží vyšší teplotu vody, aniž by ztratil účinnost, nepoškozuje nijak konstrukci ani technologii bazénu, ale především nevysušuje pokožku, nedráždí oči ani sliznice, nevyvolává alergické reakce, dávkuje se pouze 2x měsíčně a pozor – náklady na provoz se již blíží dezinfekci chlorovou chemií.A co víc, tyto dva druhy dezinfekce lze v průběhu sezóny kombinovat. Guanicid se nevypaří ani nerozloží, pokud voda není zatížena.Guanicid je řešením pro majitele rodinných bazénů, kteří hledají, jak se koupat zdravě, bez nutnosti stavebních zásahů a výdajů navíc. Jako zdravou bazénovou vodu chápeme tu, která je čistá a bez řas či zárodků nemocí, ať se již o to postaral chlorový, bezchlorový či jiný systém.Zaznamenáváme stále větší poptávku po jiném způsobu dezinfekce vody, než je chlorová, a to z dobře známých důvodů zápachu, pálení sliznic i vysušené pokožky. Právě zde je skvělou volbou Guanicid, který nepříjemné vlastnosti eliminuje, aniž bychom se muselí bát, že voda není ošetřena. Pro zdravé koupání stačí udržovat ve vodě koncentraci Guanicidu odpovídajícího asi litru sirupu rozpuštěnému v 25metrovém plaveckém bazénu. Guanicid lze použít ihned bez dávkovacího zařízení, podle velikosti bazénu odhadnete čtvrt až půl litru a každých trnáct dnů, když večer po koupání běží filtrace, odlijete z láhve přímo do vody. Filtrace se postará o zbytek. V případě předávkování se vůbec nic nestane, niják vám neuškodí, jen počkáte delší dobu do dalšího přidání. Provoz s Guanicidem je poměrně úsporný.Guanicid obsahuje aktivní látku organický polymer, který je sice skvělý dezinfektant, ale neumí zoxidovat organické nečistoty, jež se v zatížené bazénové vodě tvoří. Jeho účinek proto musíme kombinovat s kyslíkovou chemií (Oxy Komplexon) nebo 1-2x ročně na pár dní, když nejsme doma s přípravky na chlorové bázi (Akce, Akce aktiv). Podobné a jiné nedostatky nicméně najdete u všech bezchlorových úprav vody. Návod na použití chlorové bazénové chemieNAPUŠTĚNÍ BAZÉNU- stěny a dno bazénu dobře vyčistěte od všech nečistot přípravkem Viktor a omyjte přípravkem Na řasy- napusťte bazén, zkontrolujte a spusťte filtrační zařízení- ošetření vody proveďte


Recenze Vodnář Guanicid

Přidáno: 13. dubna 2018

Ludmila Malá, 22. května 2017


PRO:   Funguje tak, jak má
PROTI:   není mi známo

Dobrá alternativa pro ty, kdo se odmítají trávit chlorem a přesto chtějí mít čístou vodu.
Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Lukáš, 20. června 2016


PRO:   Nepáchne, jelikož je bez chlóru
  Funguje dobře

Doporučuji, pokud nechcete používat prostředky založené na chlóru (my jsme se tak rozhodli hlavně kvůli malým dětem). Produktu doporučuji.
Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

milan, 7. dubna 2011Super věc. Doporučuji. Sezona Vás přijde na pár korun a máte jistotu, že Vás nebudou pálit oči z klas. chloru a nezničíte si plavky. Je to špička. Doporučuji
Hodnocení:
 • 3
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Vodnář Guanicid

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Vodnář Kompleton mini

Vodnář Kompleton mini

Vodnář Kompleton mini 1kg Kompleton mini je 4-funkční dezinfekce pro kompletní péči o malé bazény ve formě 20g tabletek. Obsahuje složky pro dezinfekci, stabilizaci chloru, vločkování a proti tvorbě řas. Jedná se o bílé tabletky s modrými »

od 271 Kč

v 9 obchodech

Vodnář Blankyt

Vodnář Blankyt

Blankyt je dezinfekce s dlouhodobým účinkem ve formě pomalu rozpustných 200 g tablet. Díky vysokému obsahu aktivního chloru je zajištěna maximální dezinfekční účinnost tablet. V dávkovači se tablety pomalu rozpouštějí a zajišťují po několik dní »

od 220 Kč

v 9 obchodech

Vodnář Akce 1kg

Vodnář Akce 1kg

Akce je dezinfekční látka s okamžitým účinkem ve formě granulí. Používá se k šokové úpravě vody. (56 % aktivního chloru) Počáteční a nárazové dávkování: 17 g/m3 vody Provozní denní dávkování: 0,5 –1,7 g/m3 vody/denNávod na použití »

od 194 Kč

v 9 obchodech

Vodnář pH plus 1kg

Vodnář pH plus 1kg

PH plus je přípravek na zvýšení pH bazénové vody ve formě prášku. Ideální hodnota pH v bazénu je při použití chlorové dezinfekce 7,2-7,6. Při používání kyslíkové chemie je ideální oblast pH v rozsahu 7,0-7,4. Pokud pH vody opustí tyto vymezené oblasti, »

od 90 Kč

v 8 obchodech

Vodnář Komplexon 1,4 kg

Vodnář Komplexon 1,4 kg

Komplexon je nový čtyřfunkční přípravek s dlouhodobým účinkem ve formě 200 g tablet. Obsahuje složky pro dezinfekci, stabilizaci chloru, vločkování a proti tvorbě řas. Tablety se umisťují do dávkovače, kde se pomalu

od 296 Kč

v 8 obchodech

Vodnář Odpěňovač 0,5l

Vodnář Odpěňovač 0,5l

Odpěnovač je bílá, viskózní emulze rozpustná ve vodě potlačující pěnivost vody ve formě roztoku pro ošetření vody ve whirlpoolech a bazénech.Odpěňovač přidávejte do vody v koncentrované podobě, nebo ředěný. Po zředění spotřebujte roztok do 24 »

od 187 Kč

v 6 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.