MENU

Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Bazény » Srovnání cen Vodnář Guanicid SPA 1 l

Bazény

Vodnář Guanicid SPA 1 l

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8594031328032

Vyřiďte si účty se škodlivými mikroorganismy ve vířivce – rychle a elegantně. Roztok Vodnář Guanicid SPA 1 l obsahuje elektricky kladně nabitý polymer. Ten útočí na záporně nabitou buněčnou membránu mikroorganismů. Krásně ošetřuje vodu bez nežádoucích doprovodných jevů, které jsou typické pro ostatní dezinfekce. Voda není cítit chlorem. Nedráždí pokožku, sliznice ani oči. Koupat se můžete už chvíli po samotném ošetření. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.83333
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Vodnář Guanicid SPA 1 l

Specifikace Vodnář Guanicid SPA 1 l

Kategorie Bazény
Výrobce Vodnář
Nejnižší cena 310 Kč

Guanicid SPA je tekutý přípravek pro dezinfekci a hygienické ošetření v domácích SPA a vířivých vanách. Má výrazný účinek proti bakteriím, řasám, virům a plísním. Působení: Guanicid je roztok elektricky kladně nabitého polymeru, který usmrcuje mikroorganismy kontaktem s jejich záporně nabitou buněčnou membránou. Voda ošetřená Guanicidem není cítit po chloru, nevznikají doprovodné jevy, jako při užití chlorové desinfekce tj. je podrážděná pokožka a sliznice, alergická vyrážka a dráždivý » ... a dál?

Produkt Vodnář Guanicid SPA 1 l

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouVodnář Guanicid SPA 1 l - parametry

Název produktu: Vodnář Guanicid SPA 1 l
Výrobce: Vodnář
Minimální cena: 310 Kč
Maximální cena: 409 Kč
Ušetríte až: 99 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Působení: Guanicid je roztok elektricky kladně nabitého polymeru, který usmrcuje mikroorganismy kontaktem s jejich záporně nabitou buněčnou membránou. Voda ošetřená Guanicidem není cítit po chloru, nevznikají doprovodné jevy, jako při užití chlorové desinfekce tj. je podrážděná pokožka a sliznice, alergická vyrážka a dráždivý zápach. Návod k použití:  Po napuštění SPA je nutné nejprve upravit pH vody na úroveň 7,2-7,6. Počáteční dávku 60ml/m3 aplikujte přímo do vody. Ošetření provádějte bez přítomnosti osob ve SPA. Koupat se je možno po krátkém promíchání vody ve SPA. Následně dávkujte 40 ml/m3 každých 7 dnů, při extrémním zatížení 50 ml/m3). Pro dlouhodobé udržení kvality vody doporučujeme kontrolovat pH vody a držet jej na doporučené úrovni (viz výše) a provádět pravidelnou údržbu SPA.  Provozní dávkování: 40ml/m³ pravidelně každých 7 dnů Balení: 1l Zjednodušte si obsluhu vašeho bazénu nebo vířivky. Stáhněte si do mobilního telefonu aplikaci MY POOL DOCTOR. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Výrobek je klasifikován jako nebezpečný podle nařízení 1272/2008 CLP.


Recenze Vodnář Guanicid SPA 1 l

Přidáno: 15. listopadu 2019

Přidat recenzi pro Vodnář Guanicid SPA 1 l

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.