Vodnář Baenzy Filtr 20-60m3 0,5 kg
Vodnář Baenzy Filtr 20-60m3 0,5 kg

TOP 38
Vodnář Baenzy Filtr 20-60m3 0,5 kg

od 353 Kč
Vodnář Baenzy Filtr je biologický přípravek k naočkování biofiltrace směsí nitrifikačních bakterií pro jezírka.Rozmnožení nitrifikačních bakterií v novém jezírku, na začátku jara, po výpadu nebo odstávce je zásadní pro odbourání škodlivého amoniaku, správný koloběh biogenních látek a prevenci růstu řas.Charakteristika:Sypká, bílá až našedlá vodorozpustná látkaSložení: Vybrané druhy nitrifikačních bakterií, nosičPůsobení:Dodává do vody v…
Bakterie a enzymy.cz
Doprava zdarma Skladem
353 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Vodnář Baenzy Filtr 20-60m3 0,5 kg
Výrobce: Vodnář
Minimální cena: 353 Kč
Maximální cena: 398 Kč
Ušetříte až: 45 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Vodnář Baenzy Filtr je biologický přípravek k naočkování biofiltrace směsí nitrifikačních bakterií pro jezírka.

Rozmnožení nitrifikačních bakterií v novém jezírku, na začátku jara, po výpadu nebo odstávce je zásadní pro odbourání škodlivého amoniaku, správný koloběh biogenních látek a prevenci růstu řas.

Charakteristika:Sypká, bílá až našedlá vodorozpustná látkaSložení: Vybrané druhy nitrifikačních bakterií, nosič

Působení:Dodává do vody v biologickém filtru vybrané druhy prospěšných mikroorganizmů, které oxidují amoniakální formu dusíku na dusičnany, prospěšné a potřebné pro vodní rostlinstvo.Zároveň tak předchází otravě ryb amoniakem a nárůstu některých druhů řas.

Návod k použití:Vypněte filtraci a UV lampu, abyste zajistili pohodlnou kolonizaci prostředí a zamezili deaktivaci mikroorganizmů.Použijte vodu z jezera a v nádobě rozmíchejte část obsahu v poměru k celkovému obsahu vody v jezeru.Nalejte do biofiltru (biomolitan, lávové kameny, japonské rohože, apod.) pokud teplota přesahuje 10 stupňů.Filtraci uveďte do provozu po 3 hodinách od aplikace, UV lampu po dvou dnech.Bohatě provzdušňujte vodu, nitrifikační bakterie potřebují k správné funkci velké množství kyslíku.Optimální pH je 7-8,5.

Skladování:Nádobu uchovávejte těsně uzavřenou na suchém místě mimo dosahu dětí.

Objem jezírka:20 - 60 m3

První pomoc:Vyvarujte se zbytečnému styku kůže s přípravkem, po manipulaci si umyjte ruce. Při vniknutí do očí je důkladně vypláchněte vodou, při potížích vyhledejte lékaře. Při vdechnutí může vyvolat podráždění dýchacích cest, při déle trvajících potížích vyhledejte lékařskou pomoc.

ILUSTRAČNÍ FOTO

Vodnář Baenzy Filtr je biologický přípravek k naočkování biofiltrace směsí nitrifikačních bakterií pro jezírka o objemu 100 - 200m3. Dodává do vody v biologickém filtru vybrané druhy prospěšných mikroorganizmů.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.