VODKA GREY GOOSE 1 L
VODKA GREY GOOSE 1 L

TOP 45
VODKA GREY GOOSE 1 L

od 950 Kč
Vodka obilná, země původu Francie. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. . Vyžíváte se v čisté chuti vodky? Chcete si ji příležitostně dát i v klidu a pohodlí doma? Pokud ano, bez pochyb vás osloví vodka Grey Goose. Druhově přísluší mezi obilné typy, které si oblíbíte pro jejich chuť. Vodka Grey Goose Vodka 1l 40% se stala originálním produktem země, kterou je Francie. Tuto dostanete v lahvi s objemem 1 l. Její…
La-Vin.cz Spolehlivý eshop
Za dopravu 119 Kč 2 dny
950 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: VODKA GREY GOOSE 1 L
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 950 Kč
Maximální cena: 1 256 Kč
Ušetříte až: 306 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Vodka obilná, země původu Francie. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. . Vyžíváte se v čisté chuti vodky? Chcete si ji příležitostně dát i v klidu a pohodlí doma? Pokud ano, bez pochyb vás osloví vodka Grey Goose. Druhově přísluší mezi obilné typy, které si oblíbíte pro jejich chuť. Vodka Grey Goose Vodka 1l 40% se stala originálním produktem země, kterou je Francie. Tuto dostanete v lahvi s objemem 1 l. Její složení obsahuje 40 % alkoholu. Klíčové znaky vodky Grey Goose Vodka 1l 40% Udělejte sobě nebo svým přátelům radost lahví dobré vodky Obilná vodka na vás zapůsobí svou čistou chutí Její původ se nachází v zemi, kterou je Francie Vodka Grey Goose je dodávána v lahvích, které mají objem 1 l Obsah alkoholu dělá 40 % Vodka získala platinovou medaili v soutěži o nejlepší vodku světa (World Spirits Championship). Vyrábí se ze zimní pšenice (setá v říjnu, sklízená v dubnu) a nejčistší vody původem v regionu Cognac (vápencové podloží). Výsledkem je šťavnatá, hladká, kulatá, jemně olejovitá, ale velmi jemná chuť.

Při její produkci se využívá odborných znalostí míšení místních výrobců koňaku a podobně jako koňak se vyrábí s využitím periodického destilačního procesu. Vzniklý líh se filtruje přes vápenec, což mu dodává svěžest vyvažující bohatost obilí - dokonalé.

Tvůrcem této premium vodky byl v roce 1997 americký obchodník a multimilionář Sidney Frank – celoživotní gurmán a odborník. Grey Goose vodka je ultrapremium vodka vyráběná a lahvovaná ve francouzském Cognacu.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.