Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Vlastimil Vondruška: Klášterní madrigal

Próza - beletrie

Vlastimil Vondruška: Klášterní madrigal

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Klášterní madrigal - Vlastimil Vondruška. Kdesi pod horami u hranic Českého království se nachází Klášter s panstvím, Bohem i generální kapitulou v Selbru opuštěným. Spravují ho líní řeholníci a obývají hříšní poddaní. Čas tu plyne klidně a bez ambicí, když do skriptoria Kláštera dorazí královská listina, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83073

Jaké má kniha
Klášterní madrigal
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Čerstvá hodnocení Vlastimil Vondruška: Klášterní madrigal

  • 5

Jack73, 27. listopadu 2015

Kouzelný humorný příběh z blíže neurčeného historického období, obsahující ale spoustu narážek a parodií na současnost. Trochu to připomíná Zvonokosy. Tento styl jsem u Vondrušky nečekal, překvapil mě, ale příjemně. Bavil jsem se tak, že jsem se musel smát i nahlas (není to čtení do tramvaje).


Specifikace Vlastimil Vondruška: Klášterní madrigal

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 231 Kč

Kdesi pod horami u hranic Českého království se nachází Klášter s panstvím, Bohem i generální kapitulou v Selbru opuštěným. Spravují ho líní řeholníci a obývají hříšní poddaní. Čas tu plyne klidně a bez ambicí, když do skriptoria Kláštera dorazí královská listina, podle níž se jedna z vesnic povyšuje na město. Nastane ovšem problém - která vesnice by to vlastně měla být? Poddaní začínají intrikovat, aby se této povinnosti vyhnuli. Ale to jim nebrání, aby dál nežili svůj život, jehož středem je především zábava v » ... a dál?

Produkt Vlastimil Vondruška: Klášterní madrigal

Vlastimil Vondruška: Klášterní madrigal - parametry

Název produktu: Vlastimil Vondruška: Klášterní madrigal
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 231 Kč
Maximální cena: 256 Kč
Ušetríte až: 25 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Klášterní madrigal - Vlastimil Vondruška. Kdesi pod horami u hranic Českého království se nachází Klášter s panstvím, Bohem i generální kapitulou v Selbru opuštěným. Spravují ho líní řeholníci a obývají hříšní poddaní. Čas tu plyne klidně a bez ambicí, když do skriptoria Kláštera dorazí královská listina, podle níž se jedna z vesnic povyšuje na město. Nastane ovšem problém - která vesnice by to vlastně měla být? Poddaní začínají intrikovat, aby se této povinnosti vyhnuli. Ale to jim nebrání, aby dál nežili svůj život, jehož středem je především zábava v šenku a milostné schůzky pod ostřížím dohledem všímavých sousedek. Když už se situace stane neúnosnou, začne jednat královská kancelář i řeholníci, přinuceni okolnostmi. Publikace: Klášterní madrigal - Vlastimil Vondruška. Vlastimil VondruškaHistorie jednoho panstvíMOBA 2011Kniha, čeština, 240 stranHistorie jednoho panství Autor knihy Vlastimil Vondruška, Vydavatelstvo MOBA, Historie jednoho panství


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.