Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Vlastimil Vondruška: Epištoly o elitách a lidu

Knihy

Vlastimil Vondruška: Epištoly o elitách a lidu

Hodnocení: 0x
  • 4

Epištoly o elitách a lidu - Vlastimil Vondruška Volné pokračování úspěšné knihy Breviář pozitivní anarchie, která podrobně rozebírala nejrůznější problémy současnosti. Jim se věnuje i nový titul, ale tentokrát z pohledu dvou odlišných vrstev – elity a lidu. Autor uvádí titul slovy: „Elitu chápu jako skupinu lidí, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.67

Jaké má kniha
Epištoly o elitách a lidu
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vlastimil Vondruška: Epištoly o elitách a lidu koupíte i tady

Specifikace Vlastimil Vondruška: Epištoly o elitách a lidu

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 199 Kč

Volné pokračování úspěšné knihy Breviář pozitivní anarchie, která podrobně rozebírala nejrůznější problémy současnosti. Jim se věnuje i nový titul, ale tentokrát z pohledu dvou odlišných vrstev – elity a lidu. Autor uvádí titul slovy: „Elitu chápu jako skupinu lidí, která díky svému mocenskému postavení určuje běh života lidu. Za to požívá jistou úctu a obživu. Lid, to jsou ti ostatní, jejichž běh života je určován vládci. Dostává se mu poznání z úst učenců a těší ho tvorba talentovaných umělců. Pokud však elity » ... a dál?

Produkt Vlastimil Vondruška: Epištoly o elitách a lidu

Vlastimil Vondruška: Epištoly o elitách a lidu - parametry

Název produktu: Vlastimil Vondruška: Epištoly o elitách a lidu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 284 Kč
Ušetríte až: 85 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Epištoly o elitách a lidu - Vlastimil Vondruška Volné pokračování úspěšné knihy Breviář pozitivní anarchie, která podrobně rozebírala nejrůznější problémy současnosti. Jim se věnuje i nový titul, ale tentokrát z pohledu dvou odlišných vrstev – elity a lidu. Autor uvádí titul slovy: „Elitu chápu jako skupinu lidí, která díky svému mocenskému postavení určuje běh života lidu. Za to požívá jistou úctu a obživu. Lid, to jsou ti ostatní, jejichž běh života je určován vládci. Dostává se mu poznání z úst učenců a těší ho tvorba talentovaných umělců. Pokud však elity vnucují lidu postoje,poznání a zábavu, s níž bytostně nesouhlasí, nerozumí jí a nemíní ji přijmout za svou, reptá. V takových dobách pak vycházejí knihy podobné této.“ z kategorie Knihy | Beletrie | Skutečné osudy od Moba naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.