Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Vlastimil Třešňák: The Vole - hraboš hrdina

Knihy

Vlastimil Třešňák: The Vole - hraboš hrdina

Hodnocení: 1x
  • 4

Vlastimil Třešňák, muž devatera řemesel a známý pětibojař (zpěvák, textař, malíř, spisovatel a fotograf), nadělil svým fanouškům dárek nečekaný - první z cyklu Konopných pohádek. Neodehrávají se za devatero řekami a devatero horami, nýbrž v pražských Hlubočepích a jejich okolí. Nejde o princeznu, draka či království, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
The Vole - hraboš hrdina
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vlastimil Třešňák: The Vole - hraboš hrdina koupíte i tady

Specifikace Vlastimil Třešňák: The Vole - hraboš hrdina

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 188 Kč

Vlastimil Třešňák, muž devatera řemesel a známý pětibojař (zpěvák, textař, malíř, spisovatel a fotograf), nadělil svým fanouškům dárek nečekaný - první z cyklu Konopných pohádek. Neodehrávají se za de ... a dál?

Produkt Vlastimil Třešňák: The Vole - hraboš hrdina

Vlastimil Třešňák: The Vole - hraboš hrdina - parametry

Název produktu: Vlastimil Třešňák: The Vole - hraboš hrdina
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 188 Kč
Maximální cena: 276 Kč
Ušetríte až: 88 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Vlastimil Třešňák, muž devatera řemesel a známý pětibojař (zpěvák, textař, malíř, spisovatel a fotograf), nadělil svým fanouškům dárek nečekaný - první z cyklu Konopných pohádek. Neodehrávají se za devatero řekami a devatero horami, nýbrž v pražských Hlubočepích a jejich okolí. Nejde o princeznu, draka či království, něčím tak obyčejným a obehraným by známý bard rozhodně nezdržoval! Jeho pohádky patří k těm netradičním, děj vlastně není podstatný, paleta postav je více než pestrá, pochopit souvislosti se vám zcela jistě nepodaří. Autorova fantazie je bezbřehá a vábí čtenáře do děje, za chvíli však odbočí jinam, pokochá se příběhem, místem, situací, aby pokračovala úplně jinde a ve zcela jiných souvislostech. Postavy přicházejí na scénu, jak je autor přivolá, laskavě nakopne nebo naopak obalí dehtem a peřím, a uvolní místo dalším, ať již pro děj potřebným či nikoli. Rodiče mohou občas tápat, nechytat se, nebo naopak podlehnou pábení natolik, že budou žít příběhem zapomenuvše, co bylo na předchozí straně, dětská mysl - není omezeno věkem - bude nadšena. Na závěr snad jen důležité upozornění - jak se říká v dnešních pověstech a bájích, pokud by cokoli komukoli něco nebo někoho připomnělo, je to jen a pouze jeho problém! Všechny osoby a příběhy jsou do puntíku vymyšlené. Takže tedy: Bylo, nebylo… Vlastimil Třešňák (
  • 26. dubna 1950 v Praze) Básník, hudebník, malíř, spisovatel a fotograf. Veřejně vystupuje od druhé poloviny 60. let, v duu s Jaroslavem Hutkou i sólově. Byl významnou osobností volného sdružení Šafrán. S přestávkami vystupoval, proslavil se jako nenapodobitelný autor nového stylu proletářské poezie. V 70. letech se postupně dostal do střetu se státní mocí, stal se jedním z prvních signatářů Charty 77 a v roce 1982 byl donucen odejít do exilu. Po pádu komunismu se vrátil do Prahy a brzy se z něj stal kritik české postkomunistické demokracie. Již jeho první album Zeměměřič, vydané v exilu, se stalo legendou, vydal dále šest dalších řadových alb (Koh-i-noor; Třešňák, Korman, Gadžor (druhá strana); Koláž; Inventura; Skopolamin; Němý suflér), poslední tři již s vlastní rockovou skupinou Band. Třešňák je autorem řady knih povídek i románů (Jak to vidím já; Babylon; Bermudský trojuhelník; …a ostružinou pobíd´ koně; To nejdůležitější o panu Moritzovi; Klíč je pod rohožkou; U jídla se nemluví; Evangelium a ostružina; Domácí hosté; Melouch), ve dvou vydáních publikoval své písňové texty (Plonková sedmička), za román Klíč je pod rohožkou získal v roce 1995 cenu Kniha roku. V roce 2007 vydal bilanční rozhovor To je hezký, ne? s Ondřejem Bezrem. Je autorem řady obrazů, vydal dvě výtvarné monografie (Adam & Söhne, 49+1), hrál v několika filmech i divadelních inscenacích, je rovněž autorem divadelní hry Malá srdeční příhoda. V roce 2011 vyprodukoval hard-trampskou skupinu Totems a je autorem jejího repertoáru Nadšení čtenáři pohádek o hraboších a jejich osudech si brzy vyžádali i zvukovou podobu své oblíbené knihy. Pro vydání ve formátu audioknihy nam

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.