Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Vlastimil Švec, Tomáš Janík: K perspektivám školního vzdělávání

Učebnice/Odborná literatura

Vlastimil Švec, Tomáš Janík: K perspektivám školního vzdělávání

Hodnocení: 1x
  • 4

Autoři v publikaci reagují na aktuální otázky a výzvy spojené se školou, kurikulem, výukou. Jsou zde novým pohledem nazírány kategorie jako cíle a obsah vzdělávání, kompetence a znalosti, proces vzdělávání a tvořivost. Dále jsou zde řešeny vybrané kurikulární problémy, a to jak ze širšího pohledu např. evropské ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85931

Jaké má kniha
K perspektivám školního..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Vlastimil Švec, Tomáš Janík: K perspektivám školního vzdělávání

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 247 Kč

Autoři v publikaci reagují na aktuální otázky a výzvy spojené se školou, kurikulem, výukou. Jsou zde novým pohledem nazírány kategorie jako cíle a obsah vzdělávání, kompetence a znalosti, proces vzdělávání a tvořivost. Dále jsou zde řešeny vybrané kurikulární problémy, a to jak ze širšího pohledu např. evropské dimenze ve vzdělávání, tak také z užšího hlediska – kurikulum některých vyučovacích předmětů nebo oblastí vzdělávání. Publikace je věnována prof. PhDr. Josefu Maňákovi, CSc. k jeho významnému životnímu » ... a dál?

Produkt Vlastimil Švec, Tomáš Janík: K perspektivám školního vzdělávání

Vlastimil Švec, Tomáš Janík: K perspektivám školního vzdělávání - parametry

Název produktu: Vlastimil Švec, Tomáš Janík: K perspektivám školního vzdělávání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 247 Kč
Maximální cena: 247 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autoři v publikaci reagují na aktuální otázky a výzvy spojené se školou, kurikulem, výukou. Jsou zde novým pohledem nazírány kategorie jako cíle a obsah vzdělávání, kompetence a znalosti, proces vzdělávání a tvořivost. Dále jsou zde řešeny vybrané kurikulární problémy, a to jak ze širšího pohledu např. evropské dimenze ve vzdělávání, tak také z užšího hlediska – kurikulum některých vyučovacích předmětů nebo oblastí vzdělávání. Publikace je věnována prof. PhDr. Josefu Maňákovi, CSc. k jeho významnému životnímu jubileu. Monografie si klade za cíl reagovat na aktuální otázky i výzvy, které jsou spojeny se školou, s jejím kurikulem a s výukou, která se v ní odehrává. Kapitoly odrážejí témata, která jednotliví autoři v souečasné době promýšlejí i zkoumají.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.