Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Vlasta Svobodová Co ještě napsal život

Próza - beletrie

Vlasta Svobodová Co ještě napsal život

Hodnocení: 1x
  • 4

Jediný okamžik může život změnit v ráj, ale proměnit ho i v peklo. Jediná chvíle rozhodne, čím bude naplněn. Láskou, či nenávistí? Svobodou, nebo závislostí? Každý lidský osud v sobě nese něco z těchto protikladů. Každý je něčím výjimečným. Spojují je však obecné lidské vztahy a lidské vlastnosti. Odnepaměti základní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Vlasta Svobodová Co ještě napsal život

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 115 Kč

Kniha je druhým výběrem skutečných příběhů z časopisu Napsáno životem. Začtěte se opět do poutavých životních příběhů mnoha žen i mužů, ve kterých se může najít každý z nás. Život někdy neběží jen pod ... a dál?

Produkt Vlasta Svobodová Co ještě napsal život

Vlasta Svobodová Co ještě napsal život - parametry

Název produktu: Vlasta Svobodová Co ještě napsal život
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 115 Kč
Maximální cena: 118 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jediný okamžik může život změnit v ráj, ale proměnit ho i v peklo. Jediná chvíle rozhodne, čím bude naplněn. Láskou, či nenávistí? Svobodou, nebo závislostí?

Každý lidský osud v sobě nese něco z těchto protikladů. Každý je něčím výjimečným. Spojují je však obecné lidské vztahy a lidské vlastnosti. Odnepaměti základní vztah mezi rodičem a dítětem, mužem a ženou, mezi sourozenci navzájem. A do nich zasahuje a jim vládne láska. Velká, a vášnivá láska, která se při manželských rozchodech mění v nenávist a 1 zlobu. Mateřská láska, z jejíž pevně sevřené náruče se nevymaní ani dospělý muž. Žárlivost, závist a nenasytnost zpřetrhají ta zdánlivě nejsilnější mezilidská pouta. Proč? Co nás k tomu vede? Odpověď najdeme všude kolem sebe, i v nás samotných, v příbězích, které píše život. Kniha je druhým výběrem skutečných příběhů z časopisu Napsáno životem. Začtěte se opět do poutavých životních příběhů mnoha žen i mužů, ve kterých se může najít každý z nás. Život někdy neběží jen podle našich přání. Avšak tomu, kdo neztrácí naději, se nakonec většinou dostává spravedlivé odměny. Další pravdivé příběhy z časopisu Nápsáno životem 2003. Ať už vám onemocnělo dítě nebo někdo blízký,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.