Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Vlasta Pospíšilová, Miloš Nesvadba: Docela malé ježčí pískání + flétna

Knihy pro děti a mládež

Vlasta Pospíšilová, Miloš Nesvadba: Docela malé ježčí pískání + flétna

Hodnocení: 1x
  • 4

Hudební kniha Docela malé ježčí pískání provede vaše děti kouzelným světem, kde vládne zobcová flétna. Postupně krok za krokem se vaše děti naučí hrát na zobcovou flétnu, naučí se noty a najdou zde inspiraci pro tvořivé hraní. Kniha obsahuje také krásnou veršovanou pohádku, která je doplněna o kouzelné ilustrace Miloše Nesvadby. Kouzelná kniha pro děti, se kterou jim půjde hraní úplně samo. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.25974
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vlasta Pospíšilová, Miloš Nesvadba: Docela malé ježčí pískání + flétna koupíte i tady

Specifikace Vlasta Pospíšilová, Miloš Nesvadba: Docela malé ježčí pískání + flétna

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 217 Kč

Kniha – autor Vlasta Pospíšilová; Miloš Nesvadba, 170 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá. Vstupte s Písničkou a Fučílkem do pohádky o flétničce, která vás a hlavně děti provede světem písniček. Krok za krokem se děti naučí přivést flétničku k životu, naučí se noty a najdou zde inspiraci pro své muzicírování. Tato zábavná škola na sopránovou zobcovou flétnu je určena nejmenším muzikantům. S veršovanou pohádkou, která je doplněna ilustracemi Miloše Nesvadby jim to půjde úplně snadno. G+W ... a dál?

Produkt Vlasta Pospíšilová, Miloš Nesvadba: Docela malé ježčí pískání + flétna

Vlasta Pospíšilová, Miloš Nesvadba: Docela malé ježčí pískání + flétna - parametry

Název produktu: Vlasta Pospíšilová, Miloš Nesvadba: Docela malé ježčí pískání + flétna
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 217 Kč
Maximální cena: 372 Kč
Ušetríte až: 155 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zábavná škola na sopránovou zobcovou flétnu pro nejmenší, s veršovanou pohádkou a písničkami, bohatě ilustrováno Milošem Nesvadbou.   Seznam písní:   Tančí vločky Sněhulák (V Pospíšilová) Dárek pro střechu (V. Pospíšilová) Vánoční překvapení (V. Pospíšilová) Cupy, dupy, do chalupy (M. Hošek) Mamko, já ti zahrajul (M. Hošek) Myška Auto vrčí (M. Hošek) Krtek leze podle meze Pekař peče housky Běží liška po ledu Odpočinek (V. Veselý, V Janků) Řežu, řežu dříví Ivánku milý (I. R. Lehnert, F. Kábele) Naše bílá kočička (M. Hošek) Lítala si vlaštověnka Zajíček (K. Hába) Doliny, doliny Sklepej mi kováři Ta Kozinúc Bětulinka Běžela ovečka Bim, bam! (V. Pospíšilová) Kdybych já věděla Kočka leze dolů Vítr foukal, zima bylo Měla jsem já hulána Jahůdka (V. Pospíšilová) Šel tudy Maková zrníčka (I. Hurník) Nepojedem na robotu Támhle je jabloňka Když jsem jel do Prahy Maličká su Já jsem kováříček Hrála basa Ide šohaj po ulici Ty hvězdičko malá Sousedovic kráva To je zlaté posvícení Volala kukačka Ti zlosejnští muzikanti Dú kravičky, dú Hopsa, hejsa, hopsa Šlo děvčátko pro vodu Nepořádní (V. Bláha, V. Veselý) Auto (V. Bláha, V. Veselý) Zimní (M. Škodová) Kdes holubičko lítala Micka princeznička (V. Pospíšilová) Pampeliška (V. Pospíšilová) Písnička pro sněženku (V. Pospíšilová) Na sluníčku (V Pospíšilová) Ukolébavka (J. Brahms) Já mám chaloupku Strýček Podzim (V. Pospíšilová) Vlaštovičko, leť (O. Rodl, J. V. Sládek) Ham, ham, ham! (I. Loudová, V. Fischer) Schovávaná s jablíčkem (E. Strašek, V. Čtvrtek) Starosti s muzikou (J. Faltus, P. Kvapil) Ztratil kos píšťalku Jedna, dvě, tři, čtyři, pět Bude zima, bude mráz Tichá noc

Autor : Vlasta Pospíšilová, Vstupte s Písničkou a Fučílkem do pohádky o flétničce, která vás a hlavně děti provede světem písniček.

Krok za krokem se děti naučí přivést flétničku k životu, naučí se noty a najdou zde inspiraci pro své muzicírování. Tato zábavná škola na sopránovou zobcovou flétnu je určena nejmenším muzikantům. S veršovanou pohádkou, která je doplněna ilustracemi Miloše Nesvadby jim to půjde úplně snadno.

G+W Druh sortimentu : Kniha, Docela malé ježčí pískání s Písničkou a Fučílkem, Jazyk : Čeština, Počet stran : 170

Publikace je určená pro ty úplně nejmenší děti. Obsahuje bohaté a barevné ilustrace Miloše Nesvadby. Pohádka o flétničce děti uvede do světa písniček a základních hudebních prvků. Na konci publikace je zpěvníček jednoduchých písni a notový záznam písní, které byly v průběhu knihy použity, dále jsou zde pro rodiče i učitele připraveny metodické poznámky, jak s knihou pracovat.

Napsala Vlasta Pospíšilová a ilustroval Miloš Nesvadba. V knize je literární a výtarný svět, který spolu s hudbou citlivě přistupuje k citovému světu dítěte. Vlasta Pospíšilová to jinak neumí. Má velkou zkušenost s dětským světem, nejen ve své rodině, ale i v základní umělecké škole, kde již léta působí. Zná dětský svět dokonale a s hudební výukou nechvátá.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.