Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Vlasta Kašparovská: Řízení obchodních bank vybrané kapitoly

Učebnice/Odborná literatura

Vlasta Kašparovská: Řízení obchodních bank vybrané kapitoly

Hodnocení: 8x
  • 3.375

Publikace: Řízení obchodních bank. Vybrané kapitoly - Kašparovská Vlasta. Učebnice je koncipována od obecnějšího pojetí problematiky k výkladu konkrétních vybraných oblastí z bankovního řízení. Z hlediska obsahu je strukturována do tří logicky a obsahově provázaných částí. Začíná výkladem základních principů ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Vlasta Kašparovská: Řízení obchodních bank vybrané kapitoly

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 552 Kč

Publikace: Řízení obchodních bank. Vybrané kapitoly - Kašparovská Vlasta. Učebnice je koncipována od obecnějšího pojetí problematiky k výkladu konkrétních vybraných oblastí z bankovního řízení. Z hlediska obsahu je strukturována do tří logicky a obsahově provázaných částí. Začíná výkladem základních principů bankovního podnikání s akcentem na funkce a cíle obchodních bank a na promítnutí bankovní činnosti do účetního výkaznictví. Pokračuje výkladem bankovní regulace a jejich nástrojů jako stěžejních faktorů » ... a dál?

Produkt Vlasta Kašparovská: Řízení obchodních bank vybrané kapitoly

Vlasta Kašparovská: Řízení obchodních bank vybrané kapitoly - parametry

Název produktu: Vlasta Kašparovská: Řízení obchodních bank vybrané kapitoly
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 552 Kč
Maximální cena: 566 Kč
Ušetríte až: 14 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.38 bodů z 5
Počet hodnocení: 8 x
Hodnocení:
  • 3.375
Podrobný popis:

Publikace: Řízení obchodních bank. Vybrané kapitoly - Kašparovská Vlasta. Učebnice je koncipována od obecnějšího pojetí problematiky k výkladu konkrétních vybraných oblastí z bankovního řízení. Z hlediska obsahu je strukturována do tří logicky a obsahově provázaných částí. Začíná výkladem základních principů bankovního podnikání s akcentem na funkce a cíle obchodních bank a na promítnutí bankovní činnosti do účetního výkaznictví. Pokračuje výkladem bankovní regulace a jejich nástrojů jako stěžejních faktorů vnějšího prostředí, které zásadním způsobem ovlivňují řídící procesy a organizační strukturu banky. Třetí obsahově ucelenou část tvoří výklad dílčích systémů bankovního řízení - řízení bankovních rizik, plánování a controlling, interní audit a bankovní marketing. Učebnice je určena zejména studentům vysokých škol, ale řadu cenných a aktuálních informací zde jistě naleznou i specialisté působící v oblasti bankovnictví. Publikace: Řízení obchodních bank. Vybrané kapitoly - Kašparovská Vlasta. Řízení obchodních bank EU34 - Beckovy ekonomické učebnice - CH BECK - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 338 str. Autor knihy Vlasta a kol. Kašparovská, Vydavatelstvo C.H.BECK,Beckovy ekonomické učebnice Vlasta a kol. KašparovskáBeckovy ekonomické učebniceC.H.BECKKniha, čeština, 338 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.