Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy poezie » Srovnání cen Vlasta Dvořáčková: Kdo v Slunci chodí

Knihy poezie

Vlasta Dvořáčková: Kdo v Slunci chodí

Hodnocení: 1x
  • 4

Kdo v Slunci chodí - Vlasta Dvořáčková. Schopnost zachytit krásy všedních okamžiků a hluboce je znovu a znovu a jinak prožívat, zakořeněnost v české kultuře a především v české krajině, citovost i etický rozměr, v průběhu let postupně vzrůstající reflexivnost – tak by se snad dala stručně zachytit podstata veršů, ať ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8807
skladem

Jaké má kniha
Kdo v Slunci chodí
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vlasta Dvořáčková: Kdo v Slunci chodí koupíte i tady

Specifikace Vlasta Dvořáčková: Kdo v Slunci chodí

Kategorie Knihy poezie
Nejnižší cena 139 Kč

Schopnost zachytit krásy všedních okamžiků a hluboce je znovu a znovu a jinak prožívat, zakořeněnost v české kultuře a především v české krajině, citovost i etický rozměr, v průběhu let postupně vzrůstající reflexivnost – tak by se snad dala stručně zachytit podstata veršů, ať už vznikaly před desítkami let, v dobách básnířčina mládí, anebo dnes po dlouhém (a samozřejmě někdy nelehkém) životě. ... a dál?

Produkt Vlasta Dvořáčková: Kdo v Slunci chodí

Vlasta Dvořáčková: Kdo v Slunci chodí - parametry

Název produktu: Vlasta Dvořáčková: Kdo v Slunci chodí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 139 Kč
Maximální cena: 176 Kč
Ušetríte až: 37 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kdo v Slunci chodí - Vlasta Dvořáčková. Schopnost zachytit krásy všedních okamžiků a hluboce je znovu a znovu a jinak prožívat, zakořeněnost v české kultuře a především v české krajině, citovost i etický rozměr, v průběhu let postupně vzrůstající reflexivnost – tak by se snad dala stručně zachytit podstata veršů, ať už vznikaly před desítkami let, v dobách básnířčina mládí, anebo dnes po dlouhém (a samozřejmě někdy nelehkém) životě. Kdo v Slunci chodí - Vlasta Dvořáčková od nakladatelství Barrister & Principal v kategorii Beletrie | Poezie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Básnická sbírka.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.