Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Vladimíra Khelerová: Komunikační a obchodní dovednosti manažera

Knihy naučná literatura

Vladimíra Khelerová: Komunikační a obchodní dovednosti manažera

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Nové vydání úspěšné publikace je určeno všem začínajícím i zkušenějším manažerům, obchodníkům, podnikatelům a studentům. V čtivé a praktické příručce najdete osvědčené rady, tipy a příklady, jak zlepšit své komunikační a manažerské dovednosti, posílit vyjednávací schopnosti a umění přesvědčit. Tyto dovednosti jsou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83819

Jaké má kniha
Komunikační a obchodní ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vladimíra Khelerová: Komunikační a obchodní dovednosti manažera koupíte i tady

Specifikace Vladimíra Khelerová: Komunikační a obchodní dovednosti manažera

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 169 Kč

Publikace: Komunikační a obchodní dovednosti manažera - 3., doplněné vydání - Khelerová Vladimíra. V novém vydání úspěšné a čtivé příručky najdete osvědčené rady a tipy, jak zlepšit své komunikační a manažerské dovednosti, posílit vyjednávací schopnosti a umění přesvědčit. Tyto dovednosti jsou pro váš úspěch nepostradatelné. V první části knihy, která se věnuje zejména vyjednávání s obchodními partnery, se seznámíte s jednotlivými fázemi obchodního jednání a dozvíte se, jak se na něj ideálně připravit, jak při » ... a dál?

Produkt Vladimíra Khelerová: Komunikační a obchodní dovednosti manažera

Vladimíra Khelerová: Komunikační a obchodní dovednosti manažera - parametry

Název produktu: Vladimíra Khelerová: Komunikační a obchodní dovednosti manažera
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 169 Kč
Maximální cena: 189 Kč
Ušetríte až: 20 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Nové vydání úspěšné publikace je určeno všem začínajícím i zkušenějším manažerům, obchodníkům, podnikatelům a studentům. V čtivé a praktické příručce najdete osvědčené rady, tipy a příklady, jak zlepšit své komunikační a manažerské dovednosti, posílit vyjednávací schopnosti a umění přesvědčit. Tyto dovednosti jsou pro váš úspěch při jednání s obchodními partnery, členy týmů, podřízenými a ostatními spolupracovníky nepostradatelné. V první části knihy, která se věnuje zejména vyjednávání s obchodními partnery, se seznámíte s jednotlivými fázemi obchodního jednání a dozvíte se, jak se na něj ideálně připravit, jak při jednání argumentovat a čelit námitkám, jak komunikovat s jednotlivými typy partnerů, jak využít účinnou metodu SPIN či jak postupovat v konfliktních situacích. Druhá část knihy je věnována komunikaci manažera a jeho řídícím dovednostem. Poznáte různé možnosti motivace a rozvoje pracovníků a poskytování zpětné vazby, včetně kritického rozhovoru, hodnotícího pohovoru a koučování. Dozvíte se, jak vybrat členy svého týmu, jak v týmu rozhodovat a řešit konflikty nebo jak vést mezinárodní tým pracovníků. V testu vy nebo vaši spolupracovníci můžete zjistit, jakou roli v týmu zastáváte - zda jste inovátor, dotahovač, či někdo jiný. Nové vydání je doplněno o nové tipy a rady pro obchodníky a manažery, příklady z praxe a zkušenosti s prací v mezinárodním prostředí.O autoroviIng. Vladimíra Khelerová, CSc.V roce 1983 absolvovala Obchodní fakultu na Vysoké škole ekonomické v Praze. Pracovala v zahraničním obchodě a jako pedagog na VŠE v Praze. Absolvovala několik zahraničních stáží, například na Hochschule St. Gallen ve Švýcarsku a na univerzitách ve Velké Británii. Zde zároveň získala mezinárodní certifikát pro lektorskou činnost v oblasti personálního managementu, což společně s problematikou firemní kultury, interkulturních konfliktů v mezinárodních firmách, komunikace a vyjednávání představuje její hlavní profesní zaměření. Kromě pedagogické činnosti na Vysoké škole ekonomické v Praze působí jako lektor a konzultant. Je rovněž autorkou a spoluautorkou několika dalších publikací.Z obsahuO autorech 7Co vám nabízí tato kniha 8Jak optimálně využijete tuto knihu 101 Zhodnoťte své měkké dovednosti 131.1 Jak jste schopni pracovat sami na sobě 141.2 Jak jednáte s lidmi 151.3 Jak řešíte úkoly 172 Měkké dovednosti - proč a nač? 192.1 Co patří k měkkým dovednostem? 202.2 Měkké dovednosti lze rozvíjet a trénovat 233 Osobní kompetence - schopnosti zacházet sám se sebou 273.1 Je to snadné! - Buďte suverénní 313.2 Jak zvládáte sebekontrolu?- Sebeorganizace a sebeřízení 353.3 Znáte ten pocit? - Vnímání sebe sama a sebereflexe 413.4 Snažte se projevovat z lepší stránky- životní radost a optimismus 473.5 Ostrý obraz a dobrý zvuk- autentické vyjadřovací schopnosti 513.6 V klidu je síla - odolnost proti stresu 553.7 Nepřestaňte směřovat k cíli- orientace na cíl a na výsledek 603.8 To nejde? Neznám! - Ochota učit se a měnit 653.9 Život je jen náhoda - spojení myšl


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.