Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Vladimír Tkáč: Průvodce poklady UNESCO

Knihy naučná literatura

Vladimír Tkáč: Průvodce poklady UNESCO

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Průvodce poklady Unesco - Tkáč Vladimír Předkládané dílo z řady průvodců klenotnicemi světového kulturního dědictví WORLD HERITAGE – PATRIMOINE MONDIALE představuje architektonické poklady srdce Evropy, nad nimiž přejalo záštitu UNESCO. Z dvanácti zapsaných lokalit České republiky, která je vůbec nejkoncentrovanějším ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vladimír Tkáč: Průvodce poklady UNESCO koupíte i tady

Specifikace Vladimír Tkáč: Průvodce poklady UNESCO

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 185 Kč

Předkládané dílo z řady průvodců klenotnicemi světového kulturního dědictví WORLD HERITAGE – PATRIMOINE MONDIALE představuje architektonické poklady srdce Evropy, nad nimiž přejalo záštitu UNESCO. Z dvanácti zapsaných lokalit České republiky, která je vůbec nejkoncentrovanějším trezorem památek UNESCO v přepočtu na plochu i na počet obyvatel, průvodce podrobně mapuje celkem 5: zámecký komplex v Českém Krumlově, venkovskou rezervaci Holašovice, gotické chrámové komplexy v Kutné Hoře, knížecí zámecký areál v » ... a dál?

Produkt Vladimír Tkáč: Průvodce poklady UNESCO

Vladimír Tkáč: Průvodce poklady UNESCO - parametry

Název produktu: Vladimír Tkáč: Průvodce poklady UNESCO
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 185 Kč
Maximální cena: 288 Kč
Ušetríte až: 103 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Průvodce poklady Unesco - Tkáč Vladimír Předkládané dílo z řady průvodců klenotnicemi světového kulturního dědictví WORLD HERITAGE – PATRIMOINE MONDIALE představuje architektonické poklady srdce Evropy, nad nimiž přejalo záštitu UNESCO. Z dvanácti zapsaných lokalit České republiky, která je vůbec nejkoncentrovanějším trezorem památek UNESCO v přepočtu na plochu i na počet obyvatel, průvodce podrobně mapuje celkem 5: zámecký komplex v Českém Krumlově, venkovskou rezervaci Holašovice, gotické chrámové komplexy v Kutné Hoře, knížecí zámecký areál v Litomyšli a Prahu, která patří mezi vůbec nejrozsáhlejší památkové oblasti světa. Jednotlivá hesla obsahují množství faktografických údajů, přehledy s adresami, kontaktními informacemi a mapkami, nechybějí ani poukazy na zajímavá místopisná či biografická fakta. Autorem již čtvrtého průvodce světovými kulturními unikáty je profesionální český muzeolog a zakladatel 1. infocentra světových pokladů UNESCO v Opavě Mgr. Vladimír Tkáč, CSc. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Cestování | Cestujeme po světě od Fontána naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Kniha představuje kulturní klenotnici České republiky, i celého centra Evropy. Zdejší metropole leží v samém srdci Evropy - nejbohatšího světadílu v rámci bilance světových pokladů. Průvodce poklady UNESCO (Vladimír Tkáč) - Český Krumlov, Kutná Hora, Holašovice, Litomyšl, Praha - Kniha představuje kulturní klenotnici České republiky, i celého centra Evropy. Zdejší metropole leží v samém srdci Evropy - nejbohatšího světadílu v rámci bilance světových pokladů. V průměrném přepočtu na jednoho obyvatele je bohatství středoevropské klenotnice ještě výraznější. Česká republika patří celkově mezi 5 nejbohatších zemí. Na svém území ochraňuje v průměru jeden poklad na ploše, jejíž strana je menší než 100 km, současně zde připadá 1 poklad na 830 000 obyvatel. Formát: 140,0 x 210,0 x 18,0 mm Počet stran: 336


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.