Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Vladimír Syrovátka: Život je když...

Knihy

Vladimír Syrovátka: Život je když...

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Život je, když.... - 1111 sentencí, aforismů a magorismů - Vladimír Syrovátka. Vladimír Syrovátka (1938) je Čech narozený v Polsku, ale posunutím státní hranice se stal občanem Sovětského svazu, aniž by se stěhoval; od roku 1947 žije v Čechách. Život je, když… je jeho čtvrtou knihou aforismů. Vydal Štěstí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Život je když...
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vladimír Syrovátka: Život je když... koupíte i tady

Specifikace Vladimír Syrovátka: Život je když...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 104 Kč

Karel Hlaváček je jedním z nejvýraznějších představitelů symbolismu a dekadence. Jeho melodická poezie odráží básníkovu rozervanou duši i pocit konce století - fin de siecle. V našem výboru najdete bá ... a dál?

Produkt Vladimír Syrovátka: Život je když...

Vladimír Syrovátka: Život je když... - parametry

Název produktu: Vladimír Syrovátka: Život je když...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 104 Kč
Maximální cena: 198 Kč
Ušetríte až: 94 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Život je, když.... - 1111 sentencí, aforismů a magorismů - Vladimír Syrovátka. Vladimír Syrovátka (1938) je Čech narozený v Polsku, ale posunutím

státní hranice se stal občanem Sovětského svazu, aniž by se

stěhoval; od roku 1947 žije v Čechách. Život je, když… je jeho

čtvrtou knihou aforismů. Vydal Štěstí na kolečkách (2005), Pokrok

je blbec!? (2006) a Andělé s jedním křídlem (2008). Je znám svými

dadavynálezy - dadaistickými groteskními výtvarnými objekty, které

představil na nesčetných výstavách a o nichž bylo natočeno několik

dokumentárních filmů (např. Svět podle Syrovátky, Absurdní sny pana

Syrovátky, Beyond 2000 a další). Publikace: Život je, když.... - 1111 sentencí, aforismů a magorismů - Vladimír Syrovátka. Již třetí kniha Luciana De Crescenza, která je věnovaná známým i méně známým postavám filozofie. Tentokrát jsou to myslitelé doby před Sokratem, např. Thales, matematik Pythagoras či temný Herakleitos, jejichž představy a myšlenkové pochody nám autor srozumitelně a vtipně představuje. Podobně jako Příběhy řecké filozofie. Sokrates a ti druzí a Příběhy středověké filozofie tato kniha určitě zaujme jak ty, kteří o filozofii moc nevědí, tak ty, kteří se jí zabývají a dokáží se jí stejně jako De Crescenzo dobře bavit. Hrál kdosi na hoboj, a hrál již kolik dní, hrál vždycky na večer touž píseň mollovou a ani nerozžal si oheň pobřežní, neb všecky ohně, prý, tu zhasnou, uplovou.Karel Hlaváček je jedním z nejvýraznějších představitelů symbolismu a dekadence. Jeho melodická poezie odráží básníkovu rozervanou duši i pocit konce století - fin de siècle. V našem výboru najdete básně plné výjimečných, nevšedních pocitů a představ, jemných nálad, nočních neurčitých a pohádkových krajin bez pevných obrysů a naplněných fantazií.


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.