Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Mapy, atlasy a průvodce » Srovnání cen Vladimír Soukup, Petr David: 1000 kostelů, klášterů a kaplí

Mapy, atlasy a průvodce

Vladimír Soukup, Petr David: 1000 kostelů, klášterů a kaplí

Hodnocení: 1x
  • 4

Rádi se touláte malebnou krajinou a objevujete pro sebe dosud neobjevené? Obdivujete zručnost, nápaditost a smysl pro krásu, které nám ve svém odkazu zanechali naši předkové? Máte skvělou příležitost! Kniha 1000 kostelů, klášterů a kaplí vám představí to nejhezčí z naší církevní architektury, stavby budované v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89382
skladem

Jaké má kniha
1000 kostelů, klášterů ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Vladimír Soukup, Petr David: 1000 kostelů, klášterů a kaplí

Kategorie Mapy, atlasy a průvodce
Nejnižší cena 719 Kč

Rádi se touláte malebnou krajinou a objevujete pro sebe dosud neobjevené? Obdivujete zručnost, nápaditost a smysl pro krásu, které nám ve svém odkazu zanechali naši předkové? Máte výtečnou příležitost! ... a dál?

Produkt Vladimír Soukup, Petr David: 1000 kostelů, klášterů a kaplí

Vladimír Soukup, Petr David: 1000 kostelů, klášterů a kaplí - parametry

Název produktu: Vladimír Soukup, Petr David: 1000 kostelů, klášterů a kaplí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 719 Kč
Maximální cena: 719 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Rádi se touláte malebnou krajinou a objevujete pro sebe dosud neobjevené? Obdivujete zručnost, nápaditost a smysl pro krásu, které nám ve svém odkazu zanechali naši předkové? Máte skvělou příležitost! Kniha 1000 kostelů, klášterů a kaplí vám představí to nejhezčí z naší církevní architektury, stavby budované v horizontu více než jednoho tisíciletí, od dávných časů Velké Moravy až po nejzdařilejší díla současnosti. Může se stát, že mezi nimi nenajdete právě ten "svůj" oblíbený kostelík, ale věřte, že vybírat z tak obrovského množství památek nebylo jednoduché. Přednost dostaly stavby historicky významné, udivující slohovou čistotou, dominantní polohou v krajině a uměleckou výzdobou, stavby něčím ojedinělé a zvláštní, díla slovutných stavitelů a architektů minulosti i současnosti. Stručné texty doplňují zcela aktuální fotografie, nejvýznamnějším památkám, především hlavním klášterům a poutním kostelům, jsou věnovány samostatné dvoustrany, nechybí ani výkladový slovníček odborných pojmů.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.