Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Vladimír Smejkal, Pavel Mates: E-government v České republice.

Učebnice/Odborná literatura

Vladimír Smejkal, Pavel Mates: E-government v České republice.

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: E-government v České republice - Právní a technologické aspekty - Pavel Mates , Vladimír Smejkal. Nejobsáhlejší kniha o e-governmentu v České republice zpracovaná známými odborníky, působícími v Legislativní radě vlády, autory návrhů zákonů a žádanými přednášejícími, Pavlem Matesem a Vladimírem Smejkalem, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.7809
skladem

Jaké má kniha
E-government v České re..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vladimír Smejkal, Pavel Mates: E-government v České republice. koupíte i tady

Specifikace Vladimír Smejkal, Pavel Mates: E-government v České republice.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 406 Kč

Nejobsáhlejší kniha o e-governmentu v České republice zpracovaná známými odborníky, působícími v Legislativní radě vlády, autory návrhů zákonů a žádanými přednášejícími, Pavlem Matesem a Vladimírem Sm ... a dál?

Produkt Vladimír Smejkal, Pavel Mates: E-government v České republice.

Vladimír Smejkal, Pavel Mates: E-government v České republice. - parametry

Název produktu: Vladimír Smejkal, Pavel Mates: E-government v České republice.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 406 Kč
Maximální cena: 669 Kč
Ušetríte až: 263 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: E-government v České republice - Právní a technologické aspekty - Pavel Mates , Vladimír Smejkal. Nejobsáhlejší kniha o e-governmentu v České republice zpracovaná známými odborníky, působícími v Legislativní radě vlády, autory návrhů zákonů a žádanými přednášejícími, Pavlem Matesem a Vladimírem Smejkalem, se zabývá všemi existujícími právními a technologickými aspekty informačních systémů veřejné správy a dalšími složkami e-governmentu. Jsou zde definovány základní pojmy z oblasti e-governmentu a informačních systémů, se zvláštním důrazem na informační systémy veřejné správy. Popsána je problematika zcela nová - základní registry. Samostatně je zpracována problematika e-justice jako jednoho ze základních kamenů e-governmentu. Vzhledem k podílu autorů na příslušných předpisech jsou podrobně rozebrány právní předpisy o elektronickém podpisu a o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů (o datových schránkách), jakož i technologické aspekty těchto nástrojů. Velkou pozornost věnují autoři otázkám elektronických dokumentů včetně možností jejich autentizace prostřednictvím elektronického podpisu, elektronické značky a časového razítka. Popsána je i novinka - dynamický biometrický podpis. Vzhledem k rostoucímu významu elektronické komunikace je podrobně diskutováno také dokazování v prostředí elektronických dokumentů. Závěrečná část knihy se zabývá bezpečností informačních systémů veřejné správy včetně jejich právní ochrany a návrhu zákona o kybernetické bezpečnosti. Součástí podrobného výkladu je i aktuální judikatura. Kniha je určena pro široké spektrum čtenářů: od právníků po technology, od odborných pracovníků orgánů veřejné moci po advokáty, od učitelů vysokých škol právního i technologického zaměření po studenty oborů práva, veřejné správy, informatiky nebo kriminalistiky. Měla by být v knihovně každého, kdo je nějakým způsobem zapojen do budování nebo užívání služeb e-governmentu v České republice. Publikace: E-government v České republice - Právní a technologické aspekty - Pavel Mates , Vladimír Smejkal. Právní a technologické aspektyLegesKniha, čeština, 456 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.