Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Vladimír Prorok: Tvorba rozhodování a analýza v politice

Učebnice/Odborná literatura

Vladimír Prorok: Tvorba rozhodování a analýza v politice

Hodnocení: 1x
  • 4

Dvacet let, které uplynuly od pádu komunistických režimů ve východní Evropě, nevedlo k překvapení jedněch a navzdory slibům druhých ke zprůhlednění politiky ani uvnitř našeho státu, ani na poli mezinárodním. Politická rozhodování se odehrávají v řadě případů buď mimo kontrolu veřejnosti, nebo jejich výsledek ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Tvorba rozhodování a an..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vladimír Prorok: Tvorba rozhodování a analýza v politice koupíte i tady

Specifikace Vladimír Prorok: Tvorba rozhodování a analýza v politice

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 125 Kč

Dvacet let, které uplynuly od pádu komunistických režimů ve východní Evropě, nevedlo k překvapení jedněch a navzdory slibům druhých ke zprůhlednění politiky ani uvnitř našeho státu, ani na poli meziná ... a dál?

Produkt Vladimír Prorok: Tvorba rozhodování a analýza v politice

Vladimír Prorok: Tvorba rozhodování a analýza v politice - parametry

Název produktu: Vladimír Prorok: Tvorba rozhodování a analýza v politice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 125 Kč
Maximální cena: 346 Kč
Ušetríte až: 221 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dvacet let, které uplynuly od pádu komunistických režimů ve východní Evropě, nevedlo k překvapení jedněch a navzdory slibům druhých ke zprůhlednění politiky ani uvnitř našeho státu, ani na poli mezinárodním. Politická rozhodování se odehrávají v řadě případů buď mimo kontrolu veřejnosti, nebo jejich výsledek neodpovídá slibům či očekáváním zúčastněných subjektů. Politické rozhodování je proto pro mnoho lidí zahaleno do hávu tajemna nezávisle na tom, zda jsou aktéry rozhodování, nebo jeho objekty. Pochopit rozhodování jiných a zajistit si, aby naše vlastní rozhodování vedlo k zamýšleným cílům nebo se k nim alespoň blížilo, je jedním z důležitých problémů politické vědy. Pohlédněte spolu s autorem na problém rozhodování prizmatem systémového přístupu a teorie chaosu. Poznejte metody politické analýzy, politický proces a faktory, jež rozhodování v politice ovlivňují. Knihu jistě ocení nejen studenti politologie, žurnalistiky, mezinárodních vztahů a dalších společenskovědních oborů, ale i odborníci z řad daných profesí a široká veřejnost, které se politické rozhodnutí dotýkají. Z obsahu Úvod 1. Rozhodovací proces a politika 1.1 Podstata a klasifikace rozhodování 1.2 Podstata politického rozhodování 2. Faktory politického rozhodování 2.1 Subjektivní faktory politického rozhodování 2.2 Institucionální aspekt politického rozhodování 3. Poznání v politice 3.1 Nejednoznačnost poznání v politice 3.2 Informace a rozhodování 3.3 Objektivnost politického poznání 4. Nástroje poznání politické reality 4.1 Tradiční přístupy rozhodování 4.2 Standardní metody vědecké analýzy politiky 4.3 Systémový přístup v politice 5. Strategické rozhodování v politice 5.1 Podstata strategického rozhodování 5.2 Empirické modely analýzy rozhodování 5.3 Teoretické modely strategického rozhodování Literatura Rejstřík


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.