Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Vladimír Přibáň: Atlas chirurgické léčby mozkové ischemie

Knihy

Vladimír Přibáň: Atlas chirurgické léčby mozkové ischemie

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha je určena především lékařům, kteří se zabývají problematikou terapie ischemického iktu. Je rozdělena do tří kapitol. První část je věnována karotické endarterektomii, která představuje nejčastější typ operace sekundární prevence iktu. V teoretickém úvodu jsou rozebrány klíčové multicentrické studie a zmíněny ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Atlas chirurgické léčby..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vladimír Přibáň: Atlas chirurgické léčby mozkové ischemie koupíte i tady

Specifikace Vladimír Přibáň: Atlas chirurgické léčby mozkové ischemie

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 262 Kč

Tato kniha reprezentuje v naší literatuře zcela chybějící popis detailních technických aspektů dvou základních cévně neurochirurgických výkonů - karotické endarterektomie a extra-intrakraniální anasto ... a dál?

Produkt Vladimír Přibáň: Atlas chirurgické léčby mozkové ischemie

Vladimír Přibáň: Atlas chirurgické léčby mozkové ischemie - parametry

Název produktu: Vladimír Přibáň: Atlas chirurgické léčby mozkové ischemie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 262 Kč
Maximální cena: 313 Kč
Ušetríte až: 51 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha je určena především lékařům, kteří se zabývají problematikou terapie ischemického iktu. Je rozdělena do tří kapitol. První část je věnována karotické endarterektomii, která představuje nejčastější typ operace sekundární prevence iktu. V teoretickém úvodu jsou rozebrány klíčové multicentrické studie a zmíněny základní technické aspekty operace. Následně je pomocí fotografií, schémat a doprovodného textu popsána operace krok za krokem. Kapitolu doplňuje doporučená literatura. Druhá část je věnována extra-intrakraniální anastomóze. Členění je obdobné. Po teoretickém úvodu je operace popsána pomocí mikrofotografií a schémat. Třetí část knihy je věnována experimentálnímu modelu karotického end-to-side bypassu. Laboratorní mikrochirurgická průprava představuje nezbytnou podmínku pro úspěšné zvládnutí techniky extra-intrakraniální anastomózy. Autor v této části vychází ze zkušeností při organizování kurzů mikrochirurgie. Atlas je určen zejména mladým neurochirurgům, vaskulárním chirurgům a kardiochirurgům se zájmem o problematiku chirurgické léčby ischemického iktu. Stručný popis knihy Atlas chirurgické léčby mozkové ischemie: Tato kniha reprezentuje v naší literatuře zcela chybějící popis detailních technických aspektů dvou základních cévně neurochirurgických výkonů - karotické endarterektomie a extra-intrakraniální anastomózy. Tyto dva celky logicky doplňuje detailní popis cévní mikroanastomózy u experimentálního zvířete.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.