Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Vladimír Pelc: Daňový průvodce pro mzdové účetní

Učebnice/Odborná literatura

Vladimír Pelc: Daňový průvodce pro mzdové účetní

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace Daňový průvodce pro mzdové účetní se týká příjmů zaměstnanců, jejich zdaňování a daňových povinností zaměstnavatele. Je psána jako základní daňová příručka pro mzdové účetní. Sleduje daňové režimy jednotlivých plnění týkající se příjmů ze závislé činnosti a funkčních požitků, jež jsou zdaňovány daní z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Vladimír Pelc: Daňový průvodce pro mzdové účetní

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 252 Kč

Publikace se týká příjmů zaměstnanců, jejich zdaňování a daňových povinností zaměstnavatele. Je psána jako základní daňová příručka pro mzdové účetní. Sleduje daňové režimy jednotlivých plnění týkajíc ... a dál?

Produkt Vladimír Pelc: Daňový průvodce pro mzdové účetní

Vladimír Pelc: Daňový průvodce pro mzdové účetní - parametry

Název produktu: Vladimír Pelc: Daňový průvodce pro mzdové účetní
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 252 Kč
Maximální cena: 335 Kč
Ušetríte až: 83 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace Daňový průvodce pro mzdové účetní se týká příjmů zaměstnanců, jejich zdaňování a daňových povinností zaměstnavatele. Je psána jako základní daňová příručka pro mzdové účetní. Sleduje daňové režimy jednotlivých plnění týkající se příjmů ze závislé činnosti a funkčních požitků, jež jsou zdaňovány daní z příjmů fyzických osob, a povinnosti poplatníků i plátců. Je psána pro praktické potřeby mzdových účetních, chce být pomocníkem k této kvalifikované činnosti. Obsahově vymezuje pojmy zákona o daních z příjmů, charakterizuje příjmy ze závislé činnosti, peněžní i nepeněžní, popisuje příjmy vyjmuté z předmětu daně a od daně osvobozené, nezdanitelné části základu daně. Samostatná kapitola je věnována vybírání a placení daňových záloh, ročnímu zúčtování, odpovědnosti a povinnostem plátců daně. V příloze jsou uvedeny výňatky z některých právních norem zákona o daních z příjmů, zákonů o pojistném na sociální zabezpečení a příspěvku na státní politiku zaměstnanosti a o pojistném na všeobecné zdravotní pojištění, zákona o státní sociální podpoře, vyhlášek o fondu kulturních a sociálních potřeb a o vymezení obsahu mzdových prostředků, a některé pokyny ministerstva financí. Přetištěny jsou i daňové formuláře. Autor publikace PhDr. Vladimír Pelc je ekonomickým poradcem s daňovou specializací. Dosud publikoval více než sedm desítek knih převážně o daňové problematice a články v odborných periodikách Autor : Vladimír Pelc, Druh sortimentu : Kniha, Daňový průvodce pro mzdové účetní, Jazyk : Čeština, Počet stran : 280 Autor knihy Vladimír Pelc, Vydavatelstvo C. H. Beck,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.