Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Vladimír Novotný, Eva Horzinková: Správní právo procesní

Knihy

Vladimír Novotný, Eva Horzinková: Správní právo procesní

Hodnocení: 1x
  • 4

Předmětem této vysokoškolské učebnice je správní právo procesní – obecná část. Učebnice jednoduchou a srozumitelnou formou zprostředkovává právní úpravu správního procesu, s cílem umožnit pochopení jejího smyslu a významu a také získat základní orientaci v širším rámci dané problematiky. Nemůže pojmout celý komplex ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Správní právo procesní
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vladimír Novotný, Eva Horzinková: Správní právo procesní koupíte i tady

Specifikace Vladimír Novotný, Eva Horzinková: Správní právo procesní

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 305 Kč

Předmětem této vysokoškolské učebnice je správní právo procesní – obecná část. Učebnice jednoduchou a srozumitelnou formou zprostředkovává právní úpravu správního procesu, s cílem umožnit pochopení je ... a dál?

Produkt Vladimír Novotný, Eva Horzinková: Správní právo procesní

Vladimír Novotný, Eva Horzinková: Správní právo procesní - parametry

Název produktu: Vladimír Novotný, Eva Horzinková: Správní právo procesní
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 305 Kč
Maximální cena: 460 Kč
Ušetríte až: 155 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Předmětem této vysokoškolské učebnice je správní právo procesní – obecná část. Učebnice jednoduchou a srozumitelnou formou zprostředkovává právní úpravu správního procesu, s cílem umožnit pochopení jejího smyslu a významu a také získat základní orientaci v širším rámci dané problematiky. Nemůže pojmout celý komplex správního práva procesního, proto obsahuje pouze odkazy na některá ustanovení zvláštních zákonů, kde se autoři pokusili demonstrovat konkrétní obsah jednotlivých procesních institutů správního řádu a jejich promítnutí do zvláštní právní úpravy.

Čtvrté vydání učebnice přináší aktualizaci látky a reaguje na novou právní úpravu daňové exekuce. Změny a doplňky jsou důsledkem vědeckých poznání, pedagogických zkušeností obou autorů, a zejména vývoje soudní judikatury: učebnice obsahuje řadu nových soudních judikátů, které mohou přispět ke správné aplikaci jednotlivých procesních institutů. Současně učebnice zohledňuje i nové závěry přijaté poradním sborem ministra vnitra ke správnímu řádu.

Výňatky z judikatury a ze závěrů Poradního sboru ministra vnitra ke správnímu řádu jsou také pro lepší pochopení problematiky uvedeny v závěru každé kapitoly. Ačkoliv je publikace určena především studentům právnických fakult, může zároveň posloužit praxi veřejné správy. Podtitul: 4. aktualizované a doplněné vydáníAutor: Eva Horzinková; Vladimír NovotnýRok vydání­: 2012Vazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 978-80-87576-15-1Počet stran: 368Rozměry: 205,0 x 145,0 x 20,0 Publikace přináší nejen teoretický základ procesní stránky veřejné správy, ale také podrobný výklad hlavního správního procesního předpisu, tj. správního řádu, a rovněž přiblížení oblasti soudního přezkoumání. Zahrnuty jsou i poznatky z několikaletého období účinnosti správního řádu a zákonů upravujících soudní přezkum. Podrobně je rozpracována oblast základních zásad činnosti správních orgánů, která prolíná celou úpravou procesních postupů veřejné správy a odráží zejména vliv evropských a ústavněprávních předpisů, dokumentů a judikatury. Problematika jednotlivých druhů postupů, které správní orgány realizují, je podána uceleně a v logických souvislostech, a to nejen obecně, ale i s konkrétními příklady a s využitím judikatury. Vysokoškolská učebnice přehlednou a srozumitelnou formou vykládá obecnou část správního práva procesního. Ve čtvrtém vydání byl text aktualizován a doplněn o aktuální judikaturu a závěry poradního sboru ministra vnitra ke správnímu řádu. Správní právo procesní 4.akt. a dopl.vyd - Horzinková E., N. Správní právo procesní 4.akt. a dopl.vyd - Horzinková E., N od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.