Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Vladimír Liška: Po stopách nevysvětlitelných jevů a skutečností

Knihy

Vladimír Liška: Po stopách nevysvětlitelných jevů a skutečností

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Po stopách nevysvětlitelných jevů a skutečností - Vladimír Liška. Náš svět je světem vědy. Žijeme v přesvědčení, že věda jediná může dospět ke správným a objektivním závěrům v poznávání naší existence. Vesmír prý vznikl obrovskou explozí, člověk se vyvinul z opice, dinosauři vymřeli před desítkami milionů let, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Po stopách nevysvětlite..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Vladimír Liška: Po stopách nevysvětlitelných jevů a skutečností

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 111 Kč

Náš svět je světem vědy. Žijeme v přesvědčení, že věda jediná může dospět ke správným a objektivním závěrům v poznávání naší existence. Vesmír prý vznikl obrovskou explozí, člověk se vyvinul z opice, dinosauři vymřeli před desítkami milionů let, náboženství je jenom odrazem nepochopení přírodních jevů… to jsou jen některé všeobecně rozšířené názory, jež věda lidstvu dala. A přece existuje celá řada dosud nevysvětlených skutečností, záhad, paranormálních jevů, jež těmto názorům odporují… Autor zve čtenáře » ... a dál?

Produkt Vladimír Liška: Po stopách nevysvětlitelných jevů a skutečností

Vladimír Liška: Po stopách nevysvětlitelných jevů a skutečností - parametry

Název produktu: Vladimír Liška: Po stopách nevysvětlitelných jevů a skutečností
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 111 Kč
Maximální cena: 289 Kč
Ušetríte až: 178 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Po stopách nevysvětlitelných jevů a skutečností - Vladimír Liška. Náš svět je světem vědy. Žijeme v přesvědčení, že věda jediná může dospět ke správným a objektivním závěrům v poznávání naší existence. Vesmír prý vznikl obrovskou explozí, člověk se vyvinul z opice, dinosauři vymřeli před desítkami milionů let, náboženství je jenom odrazem nepochopení přírodních jevů… to jsou jen některé všeobecně rozšířené názory, jež věda lidstvu dala. A přece existuje celá řada dosud nevysvětlených skutečností, záhad, paranormálních jevů, jež těmto názorům odporují… Autor zve čtenáře do světa vědeckých mystérií, novátorských přístupů, myšlenek, hypotéz a teorií, jež dosud reprezentují bílá místa na mapě vědy, ale která zároveň představují pro vědecká bádání nového tisíciletí velkou výzvu. Možná to, co bylo dříve považováno za pseudovědecké a zavrženíhodné, bude postupně prozkoumáváno bez někdejších předsudků a předpojatosti... možná se bílé mezery začnou postupně zaplňovat a věda se z čistě materialistické disciplíny stane otevřeným odvětvím uznávajícím i neměřitelné, intuitivní, spirituální… ostatně toto proudění již pod povrchem nějakou dobu probíhá. Ať již věda a společnost vezmou jevy alternativní reality za své, nebo nikoli, tato kniha bude pro čtenáře jistě bohatým zdrojem informací o pozoruhodných a dosud nevysvětlených fenoménech našeho bytí. Zda se jedná o bludy, nebo jen netradiční, těžko pochopitelné, avšak významné skutečnosti, to nechť posoudí každý sám. Po stopách nevysvětlitelných jevů a skutečností - Vladimír Liška od nakladatelství v kategorii | Hobby | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor : Vladimír Liška, Druh sortimentu : Kniha, Po stopách nevysvětlitelných jevů a skutečností, Jazyk : Čeština, Počet stran : 224


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.