Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Vladimír Linc, František Kábele: Slabikář - Naše čtení 2 - 3. vydání

Učebnice/Odborná literatura

Vladimír Linc, František Kábele: Slabikář - Naše čtení 2 - 3. vydání

Hodnocení: 1x
  • 4

Slabikář - Naše čtení 2 - 3. vydání - Linc Vladimír, Kábele František. Učebnice Naše čtení pro 1. základní školy postihuje a zpracovává učivo vzdělávacího oboru Český jazyk a literatura dané Rámcovým vzdělávacím programem základního vzdělávání – přílohou upravující vzdělávání žáků se speciálními potřebami. Celková ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vladimír Linc, František Kábele: Slabikář - Naše čtení 2 - 3. vydání koupíte i tady

Specifikace Vladimír Linc, František Kábele: Slabikář - Naše čtení 2 - 3. vydání

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 192 Kč

Učebnice Naše čtení pro 1. základní školy postihuje a zpracovává učivo vzdělávacího oboru Český jazyk a literatura dané Rámcovým vzdělávacím programem základního vzdělávání přílohou upravující vzdělávání žáků se speciálními potřebami. Celková koncepce učebnice má logickou stavbu a vhodné členění. Obsah učiva odpovídá časové dotaci předmětu. Odborná i obsahová správnost textu včetně grafických příloh odpovídá věku i mentální úrovni žáků základních škol. Rukopis slabikáře odpovídá po stránce metodické i obsahové » ... a dál?

Produkt Vladimír Linc, František Kábele: Slabikář - Naše čtení 2 - 3. vydání

Vladimír Linc, František Kábele: Slabikář - Naše čtení 2 - 3. vydání - parametry

Název produktu: Vladimír Linc, František Kábele: Slabikář - Naše čtení 2 - 3. vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 192 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetríte až: 77 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Slabikář - Naše čtení 2 - 3. vydání - Linc Vladimír, Kábele František. Učebnice Naše čtení pro 1. základní školy postihuje a zpracovává učivo vzdělávacího oboru Český jazyk a literatura dané Rámcovým vzdělávacím programem základního vzdělávání – přílohou upravující vzdělávání žáků se speciálními potřebami. Celková koncepce učebnice má logickou stavbu a vhodné členění. Obsah učiva odpovídá časové dotaci předmětu. Odborná i obsahová správnost textu včetně grafických příloh odpovídá věku i mentální úrovni žáků základních škol. Rukopis slabikáře odpovídá po stránce metodické i obsahové požadavkům, které jsou na učebnice pro žáky základní školy praktické kladeny. V učebnici jsou pěkně využity i mezipředmětové vztahy se vzdělávacím oborem Člověk a jeho svět. Po stránce didaktické je učivo dobře zpracováno, vyhovuje žákům, kteří vyžadují pozvolnější tempo výuky a individuální přístup. Grafická úprava a velké množství ilustrací motivují zájem žáků o čtení. Slabikář - Naše čtení 2 - 3. vydání - Linc Vladimír, Kábele František od nakladatelství Bookretail s.r.o. v kategorii Knihy | | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Klasické slabikáře navazující na Tabulky ke čtení. Ačkoli byly původně připraveny pro zvláštní školy, díky svému metodickému zpracování se ve stále větší míře uplatňují na běžných základních školách. Jsou vhodné pro dyslektické děti i k nápravě vadné výslovnosti


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.