Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Vladimír Klíma: Kalendář mění tvář - Vnímání času v proměnách staletí

Knihy

Vladimír Klíma: Kalendář mění tvář - Vnímání času v proměnách staletí

Hodnocení: 1x
  • 5

Publikace: Kalendář mění tvář - Vnímání času v proměnách staletí - Vladimír Klíma. Kalendář se může stát nevyčerpatelným námětem, který by si zasloužil řadu objemných svazků. Při seznamování se s tímto podivuhodným jevem kulturních dějin podnikneme spolu s autorem cestu do hájemství starých pranostik, horoskopů, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Vladimír Klíma: Kalendář mění tvář - Vnímání času v proměnách staletí

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 70 Kč

Historie měření času a kalendáře včetně důležitých reforem. Kniha zmiňuje historii měření času od Babylónu přes Řím až do současnosti. Popisuje důležité reformy v kalendáři, jako byla juliánská či reforma papeže Řehoře XIII. Zmínky zde najdeme o jménech v kalendáři, o výpočtu Velikonoc, o pranostikách. Knihu doplňuje seznam literatury a obrazová příloha. Počet stran 158. Výborný stav. Brožovaná. ... a dál?

Produkt Vladimír Klíma: Kalendář mění tvář - Vnímání času v proměnách staletí

Vladimír Klíma: Kalendář mění tvář - Vnímání času v proměnách staletí - parametry

Název produktu: Vladimír Klíma: Kalendář mění tvář - Vnímání času v proměnách staletí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 70 Kč
Maximální cena: 132 Kč
Ušetríte až: 62 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Publikace: Kalendář mění tvář - Vnímání času v proměnách staletí - Vladimír Klíma. Kalendář se může stát nevyčerpatelným námětem, který by si

zasloužil řadu objemných svazků. Při seznamování se s tímto

podivuhodným jevem kulturních dějin podnikneme spolu s autorem

cestu do hájemství starých pranostik, horoskopů, planetářů,

folklórních obyčejů a pověr. Publikace: Kalendář mění tvář - Vnímání času v proměnách staletí - Vladimír Klíma. Historie měření času a kalendáře včetně důležitých reforem. Kniha zmiňuje historii měření času od Babylónu přes Řím až do současnosti. Popisuje důležité reformy v kalendáři, jako byla juliánská či reforma papeže Řehoře XIII. Zmínky zde najdeme o jménech v kalendáři, o výpočtu Velikonoc, o pranostikách. Knihu doplňuje seznam literatury a obrazová příloha. Počet stran 158. Výborný stav. Brožovaná.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.