Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy poezie » Srovnání cen Vladimír Justl: Živé slovo

Knihy poezie

Vladimír Justl: Živé slovo

Hodnocení: 1x
  • 4

Živé slovo – 45 (+3) zamyšlení nad tajemstvím poezie a hlasu - Vladimír Justl. Sborník přináší průřez širokým spektrem názorů předních českých spisovatelů, literárních vědců, překladatelů, pedagogů a hudebních skladatelů na postavení poezie v dnešním světě, na umělecký přednes i interpretaci veršů, včetně reflexe ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83649

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Vladimír Justl: Živé slovo

Kategorie Knihy poezie
Nejnižší cena 114 Kč

Publikace: Živé slovo - 45 (+3) zamyšlení nad tajemstvím poezie a hlasu - Vladimír Justl. Sborník přináší průřez širokým spektrem názorů předních českých spisovatelů, literárních vědců, překladatelů, pedagogů a hudebních skladatelů na postavení poezie v dnešním světě, na umělecký přednes i interpretaci veršů, včetně reflexe přednesu v současném rozhlasovém a televizním vysílání, v produkci zvukových nosičů atd. Publikace rovněž informuje o vzniku Sdružení příznivců mluveného slova, nazvaného Slovo a hlas. » ... a dál?

Produkt Vladimír Justl: Živé slovo

Vladimír Justl: Živé slovo - parametry

Název produktu: Vladimír Justl: Živé slovo
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 114 Kč
Maximální cena: 135 Kč
Ušetríte až: 21 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Živé slovo – 45 (+3) zamyšlení nad tajemstvím poezie a hlasu - Vladimír Justl. Sborník přináší průřez širokým spektrem názorů předních českých spisovatelů, literárních vědců, překladatelů, pedagogů a hudebních skladatelů na postavení poezie v dnešním světě, na umělecký přednes i interpretaci veršů, včetně reflexe přednesu v současném rozhlasovém a televizním vysílání, v produkci zvukových nosičů atd. Publikace rovněž informuje o vzniku Sdružení příznivců mluveného slova, nazvaného Slovo a hlas. Respondenti anketních otázek po podstatě poezie, jejím dnešním významu a přednesu, jsou zastoupeni mj. vlastním medailonem a doporučenou literaturou k předmětu, čtenář tak získá cennou příručku a antologii názorů zároveň. Autorskou spolupráci dosud přislíbili mj. Ivan Binar, Miroslav Červenka, Viola Fischerová, Miloš Horanský, Jiří Hraše, Emil Juliš, Zeno Kaprál, Antonín Přidal, Jana Štroblová, Miroslav Topinka či Anna Kareninová.Připravil Vladimír Justl. Živé slovo – 45 (+3) zamyšlení nad tajemstvím poezie a hlasu - Vladimír Justl od nakladatelství Akropolis v kategorii Beletrie | Poezie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.