Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Vladimír Hanuš: Vladimír Hanuš - Krajina zevnitř

Knihy naučná literatura

Vladimír Hanuš: Vladimír Hanuš - Krajina zevnitř

Hodnocení: 1x
  • 4

Vladimír Hanuš - Krajina zevnitř - Vladimír Hanuš, Marcel Fišer. Výběr prací Vladimíra Hanuše z let 1991-2014. Základní konstantou jeho tvorby je důraz na barevnou složku obrazu v podobě barevných polí vyzařujících energii. Po stránce obsahové převládají krajiny transponované v subtilní spirituální vize, v nichž ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88269
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vladimír Hanuš: Vladimír Hanuš - Krajina zevnitř koupíte i tady

Specifikace Vladimír Hanuš: Vladimír Hanuš - Krajina zevnitř

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 168 Kč

Výběr prací Vladimíra Hanuše z let 1991-2014. Základní konstantou jeho tvorby je důraz na barevnou složku obrazu v podobě barevných polí vyzařujících energii. Po stránce obsahové převládají krajiny transponované v subtilní spirituální vize, v nichž propojuje abstraktní prvky a konkrétní motivy – lidi, zvířata, květiny. ... a dál?

Produkt Vladimír Hanuš: Vladimír Hanuš - Krajina zevnitř

Vladimír Hanuš: Vladimír Hanuš - Krajina zevnitř - parametry

Název produktu: Vladimír Hanuš: Vladimír Hanuš - Krajina zevnitř
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 168 Kč
Maximální cena: 198 Kč
Ušetríte až: 30 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vladimír Hanuš - Krajina zevnitř - Vladimír Hanuš, Marcel Fišer. Výběr prací Vladimíra Hanuše z let 1991-2014. Základní konstantou jeho tvorby je důraz na barevnou složku obrazu v podobě barevných polí vyzařujících energii. Po stránce obsahové převládají krajiny transponované v subtilní spirituální vize, v nichž propojuje abstraktní prvky a konkrétní motivy – lidi, zvířata, květiny. Vladimír Hanuš - Krajina zevnitř - Vladimír Hanuš, Marcel Fišer od nakladatelství Arbor vitae v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.