Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Vladimír Bartoš, Terezie Pelikánová: Praktická diabetologie - 5. vydání

Učebnice/Odborná literatura

Vladimír Bartoš, Terezie Pelikánová: Praktická diabetologie - 5. vydání

Hodnocení: 29x
  • 3.13793

Publikace Praktická diabetologie slouží českým diabetologům, internistům i lékařům dalších oborů již 15. rokem. Páté vydání obsahuje řadu významných aktualizací týkajících se diagnostiky, ale zejména farmakoterapie diabetu. Diabetes mellitus je chronickým onemocněním, které vede k vysoké morbiditě, invaliditě i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vladimír Bartoš, Terezie Pelikánová: Praktická diabetologie - 5. vydání koupíte i tady

Specifikace Vladimír Bartoš, Terezie Pelikánová: Praktická diabetologie - 5. vydání

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 756 Kč

Páté vydání příručky pro péči o nemocné s diabetem. Diabetes mellitus je chronickým onemocněním, které vede k vysoké morbiditě, invaliditě i mortalitě ve všech zemích světa. Každý lékař se při své praxi s diabetem v té či oné podobě setkává a vždy musí své diagnostické i léčebné postupy podle stavu diabetu modifikovat. V publikaci najdou přesné pokyny nejen internisté, ale lékaři všech oborů. ... a dál?

Produkt Vladimír Bartoš, Terezie Pelikánová: Praktická diabetologie - 5. vydání

Vladimír Bartoš, Terezie Pelikánová: Praktická diabetologie - 5. vydání - parametry

Název produktu: Vladimír Bartoš, Terezie Pelikánová: Praktická diabetologie - 5. vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 756 Kč
Maximální cena: 1 162 Kč
Ušetríte až: 406 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.14 bodů z 5
Počet hodnocení: 29 x
Hodnocení:
  • 3.13793
Podrobný popis:

Publikace Praktická diabetologie slouží českým diabetologům, internistům i lékařům dalších oborů již 15. rokem. Páté vydání obsahuje řadu významných aktualizací týkajících se diagnostiky, ale zejména farmakoterapie diabetu. Diabetes mellitus je chronickým onemocněním, které vede k vysoké morbiditě, invaliditě i mortalitě ve všech zemích světa. Každý lékař se při své praxi s diabetem v té či oné podobě setkává a vždy musí své diagnostické i léčebné postupy podle stavu diabetu modifikovat. V publikaci najdou přesné pokyny nejen internisté, ale lékaři všech oborů, ve kterých je diabetes zdrojem komplikací a rizik. Diabetes mellitus je chronickým onemocněním, které vede k vysoké morbiditě, invaliditě i mortalitě ve všech zemích světa. Diabetes svými pozdními komplikacemi, které se však někdy objevují poměrně brzy po nástupu onemocnění, zasahuje téměř do všech disciplín medicíny. Přitažlivost, ale i náročnost diabetologie spočívá v tom, že od lékaře vyžaduje na jedné straně velmi kvalitní znalosti o

patofyziologii a klinice vlastní choroby, na druhé straně alespoň orientační přehled o diagnostických a léčebných možnostech celé řady dalších lékařských oborů. Navíc diabetický pacient ví, že se po celý život se svou chorobou nerozloučí, že musí ovládat on ji, ne ona jeho. Z toho plyne pro lékaře požadavek, aby uměl citlivě psychologicky na pacienta působit, aby ho dokázal naučit, jak s nemocí žít bez zásadní újmy na životních radostech. Tyto cíle patřily mezi motivy, které vedly k sepsání příručky, která by ve stručnosti obsahovala vše, co by měl každý lékař ošetřující diabetického pacienta vědět. Praktická diabetologie - Terezie Pelikánová, Vladimír Bartoš a kol. od authora Terezie Pelikánová, Vladimír Bartoš a kol. a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Deváté, dále rozšířené vydání úspěšného lékařského výkladového slovníku pro širokou veřejnost obsahuje více než 11.000 hesel a rozsáhlou přílohu normálních laboratorních hodnot. Srozumitelný a přehledný výklad doplněný příklady a ilustracemi umožňuje snadno porozumět tomu, co lékař říká a píše, tj. lékařským zprávám, nálezům apod. Čtenář také získá jistotu, jak odborné pojmy vyslovit a jak je používat.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.