Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Vladan Hodulák, Oldřich Krpec: Politická ekonomie mezinárodních vztahů

Knihy naučná literatura

Vladan Hodulák, Oldřich Krpec: Politická ekonomie mezinárodních vztahů cena od 0 Kč

Vladan Hodulák, Oldřich Krpec: Politická ekonomie mezinárodních vztahů

Hodnocení: 2x
  • 3.5

Publikace: Politická ekonomie mezinárodních vztahů - Vladan Hodulák;Oldřich Krpec. Politická ekonomie mezinárodních vztahů je společenskovědní disciplínou, která se snaží překonat některá omezení úzce vymezených vědních disciplín ekonomie a mezinárodních vztahů. Reaguje především na problémy s vysvětlením současné ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Vladan Hodulák, Oldřich Krpec: Politická ekonomie mezinárodních vztahů - parametry

Název produktu: Vladan Hodulák, Oldřich Krpec: Politická ekonomie mezinárodních vztahů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Politická ekonomie mezinárodních vztahů - Vladan Hodulák;Oldřich Krpec. Politická ekonomie mezinárodních vztahů je společenskovědní disciplínou, která se snaží překonat některá omezení úzce vymezených vědních disciplín ekonomie a mezinárodních vztahů. Reaguje především na problémy s vysvětlením současné podoby mezinárodních ekonomických vztahů a jejich predikcí. V rámci analýzy se pokouší nejen kombinovat metody dvou zmíněných oborů, ale snaží se rovněž věnovat patřičnou pozornost historickému, ideovému a kulturnímu kontextu probíhajících dějů. Při zahrnutí mocenské analýzy a dalších klíčových politických proměnných a jejich patřičným propojením s možnostmi a omezeními ekonomických modelů je možné smysluplně analyzovat základní problémové oblasti disciplíny.,br> Jde zejména o mezinárodní obchodní a měnové režimy, proces tvorby zahraničních hospodářských politik, mezinárodní kapitálové a investiční toky, problematiku hospodářského rozvoje a integraci světové ekonomiky (globalizaci). Publikace: Politická ekonomie mezinárodních vztahů - Vladan Hodulák;Oldřich Krpec.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.