Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Viveca Sten: Bez viny

Próza - beletrie

Viveca Sten: Bez viny

Hodnocení: 1x
  • 4

Bez viny - Sten Viveca. Bez viny Třetí díl ze série kriminálních románů Vraždy na Sandhamnu o kriminálním inspektorovi Thomasi Andreassonovi a právničce Noře Lindeové Viveca Sten patří k velice úspěšným švédským autorkám, jejích knih se prodalo více než 2 miliony. Viveca Sten debutovala románem Tiché vody, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Jaké má kniha
Bez viny
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Viveca Sten: Bez viny koupíte i tady

Specifikace Viveca Sten: Bez viny

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 203 Kč

Třetí díl ze série kriminálních románů Vraždy na Sandhamnu o kriminálním inspektorovi Thomasi Andreassonovi a právničce Noře Lindeové Během jedné podzimní noci se na Sandhamnu beze stopy ztratí mladá dívka. Pátrání, které ztěžuje bouřlivé a deštivé počasí, se účastní i kriminální inspektor Thomas Andreasson z policejního oddělení v Nacka. Policie nakonec případ odloží, vše nasvědčuje tomu, že se utopila. O pár měsíců později, kdy Sandhamn pokryje sníh a led, děti při hraní v lese najdou mrtvé tělo. Viveca Sten » ... a dál?

Produkt Viveca Sten: Bez viny

Viveca Sten: Bez viny - parametry

Název produktu: Viveca Sten: Bez viny
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 203 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 96 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Bez viny - Sten Viveca. Bez viny Třetí díl ze série kriminálních románů Vraždy na Sandhamnu o kriminálním inspektorovi Thomasi Andreassonovi a právničce Noře Lindeové Viveca Sten patří k velice úspěšným švédským autorkám, jejích knih se prodalo více než 2 miliony. Viveca Sten debutovala románem Tiché vody, následovaly tituly Ve vyšších kruzích a Bez viny, tato kniha se půl roku držela mezi deseti nejprodávanějšími. Dnes v noci zemřeš, čtvrtý krimiromán, se stal v roce 2011 nejprodávanější knihou ve Švédsku. Také pátá kniha V zápalu boje se okamžitě zařadila mezi čtenářské bestsellery. Během jedné podzimní noci se na Sandhamnu beze stopy ztratí mladá dívka. Pátrání, které ztěžuje bouřlivé a deštivé počasí, se účastní i kriminální inspektor Thomas Andreasson z policejního oddělení v Nacka. Policie nakonec případ odloží, vše nasvědčuje tomu, že se utopila. O pár měsíců později, kdy Sandhamn pokryje sníh a led, děti při hraní v lese najdou mrtvé tělo. Během jedné podzimní noci se na Sandhamnu beze stopy ztratí mladá dívka. Pátrání, které ztěžuje bouřlivé a deštivé počasí, se účastní i kriminální inspektor Thomas Andreasson z policejního oddělení v Nacka. Policie nakonec případ odloží, vše nasvědčuje tomu, že se utopila. O pár měsíců později, kdy Sandhamn pokryje sníh a led, děti při hraní v lese najdou mrtvé tělo. Pohřešované dívky se pachatel zbavil hrůzným způsobem. Co ve vrahovi probudilo takovou nenávist? Rozbíhá se horečnaté vyšetřování, inspektor Thomas Andreasson se obává, aby vrah neudeřil znovu. Série kriminálních románů Viveky Sten Vraždy na Sandhamnu o kriminálním inspektorovi Thomasi Andreassonovi a právničce Noře Lindeové pokračuje třetím dílem Bez viny. Viveca Sten patří k velice úspěšným švédským autorkám, jejích knih se prodalo více než 2 miliony. Viveca Sten debutovala románem Tiché vody, následovaly tituly Ve vyšších kruzích a Bez viny, tato kniha se půl roku držela mezi deseti nejprodávanějšími. Dnes v noci zemřeš, čtvrtý krimiromán, se stal v roce 2011 nejprodávanější knihou ve Švédsku. Také pátá kniha V zápalu boje se okamžitě zařadila mezi čtenářské bestsellery. Před vánocemi 2010 odvysílala švédská televize filmové zpracování prvního románu, druhého v prosinci 2012, v následujícím roce třetí díl. Televizní seriál měl veliký divácký ohlas, každý díl shlédlo přibližně 1,7 miliónu diváků. Dosud se odvysílal v Dánsku, Norsku, Finsku, Německu a v letošním roce i v České republice. Viveca Sten vystudovala obchodní právo. Žije kousek od Stockholmu spolu se svým mužem a třemi dětmi. Od útlého dětství tráví každé léto na Sandhamnu, kde její rodina už po několik generací vlastní dům. Bez viny - Sten Viveca od nakladatelství v kategorii Beletrie | Detektivky, Thrillery a Horory | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.