Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Vít Syrový: Tajemství krve I.

Knihy

Vít Syrový: Tajemství krve I.

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha Tajemství krve představuje nový pohled na výživu a její vliv na duchovní vývoj člověka. Zabývá se významem správného složení naší krve a podrobněji rozebírá, nakolik ji ovlivňuje složení naší stravy a její barva. Jak ji ovlivňuje poměr živlů a další faktory. Popis Tato kniha se zabývá hlubším významem správného ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86852
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vít Syrový: Tajemství krve I. koupíte i tady

Specifikace Vít Syrový: Tajemství krve I.

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 152 Kč

Nový pohled na výživu a její vliv na duchovní vývoj člověka. Krev je již po tisíciletí považována za „zázračnou tekutinu“ a byla proto spojována s mnohými rituály, pověrami apod. Můžeme pozorovat, jak již i malé dítě tuší její drahocennost, neboť většinou s hrůzou hledí na každou kapku krve, která z něj odchází. Základní příčina, proč jí lidé připisují tak veliký význam, je skutečnost, že bez této tekutiny prokazatelně není možný život v našem hmotném těle. Jak je důležitá, můžeme sledovat při krvácení. Dojde-li » ... a dál?

Produkt Vít Syrový: Tajemství krve I.

Vít Syrový: Tajemství krve I. - parametry

Název produktu: Vít Syrový: Tajemství krve I.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 152 Kč
Maximální cena: 255 Kč
Ušetríte až: 103 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha Tajemství krve představuje nový pohled na výživu a její vliv na duchovní vývoj člověka. Zabývá se významem správného složení naší krve a podrobněji rozebírá, nakolik ji ovlivňuje složení naší stravy a její barva. Jak ji ovlivňuje poměr živlů a další faktory. Popis Tato kniha se zabývá hlubším významem správného složení naší krve a s tím souvisejícími vlivy na tělesné i duševní zdraví. Mezi nejdůležitější faktory, ovlivňující příznivě složení naší krve, patří dostatečný příjem vhodných tekutin, pohyb na čerstvém vzduchu a samozřejmě naše výživa se vším, co s ní souvisí – od způsobů pěstování až po konečnou úpravu potravin. Autor se v této knize nezaměřuje jen na chemické složení potravin a další fyzikálně měřitelné vlastnosti, ale i na energetické úrovně, jejichž vliv mnozí podceňují.

Úryvek z úvodu:

Většina lidí si zřejmě všimla, jak významný vliv má přijímaná strava na jejich zdravotní stav i na vnímání okolního světa. Mnozí si možná položili otázku: "Proč tomu tak asi je?" Abychom na ni mohli správně odpovědět, zaměříme se na různé oblasti, které s tím souvisí. Jejich objasnění nám napomůže pochopit mnohé spojitosti. Teprve tehdy, až pronikneme do základů přírodních dějů, si budeme moci plně uvědomit, jak důležité je složení našeho jídelníčku, vhodná úprava surovin a další faktory, jež působí na rozličné úrovně našeho bytí.

Z názvu knihy vyplývá, že se budeme zabývat onou "zázračnou" tekutinou, kterou je krev. Ta je již po tisíciletí velmi ceněna a bývala spojována s mnohými obřady, rituály a dalšími úkony. Význam naší krve je skutečně obrovský. Správné složení krve ovlivňuje nejen naše tělesné zdraví, ale má vliv i na náš duchovní vývoj.

Počet stran: 176

Rozměry: 150 x 210 mm

Vazba: brožovaná Další sdělení Články Ing. Víta Syrového: Skrytá éčka,

Jsou testy přídatných látek spolehlivé?,

Jak působí éčka na zdraví člověka,

Význam správného složení krve. Publikace: Tajemství krve I. - Vít Syrový. Nový pohled na výživu a její vliv na duchovní vývoj člověka. Krev

je již po tisíciletí považována za „zázračnou tekutinu“ a byla

proto spojována s mnohými rituály, pověrami apod. Můžeme pozorovat,

jak již i malé dítě tuší její drahocennost, neboť většinou s hrůzou

hledí na každou kapku krve, která z něj odchází. Základní příčina,

proč jí lidé připisují tak veliký význam, je skutečnost, že bez

této tekutiny prokazatelně není možný život v našem hmotném těle.

Jak je důležitá, můžeme sledovat při krvácení. Dojde-li ke větším

ztrátám krve, člověk upadá nejprve do bezvědomí. Po překročení

určité hranice se postupně uvolňuje spojení mezi tělem a duší, což

znamená smrt fyzického těla. Je-li ale včas dodáno transfúzí

potřebné množství krve, lze tento proces ještě zvrátit. Aby krev

mohla dokonale plnit všechny své funkce, musí mít potřebné a pro

daného člověka odpovídající složení... Publikace: Tajemství krve I. - Vít Syrový. Tajemství krve, Vít Syrový, ostatní, 200 stran - www.biooo.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.