Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Visine Unavené oči 10 ml

Léky

Visine Unavené oči 10 ml

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Unavené oči je výraz používaný k popisu pocitů očních obtíží objevujících se často po intenzivním soustředění. Činnosti jako dlouhotrvající práce na počítači, čtení a řízení vozidel mohou souviset se snížením četnosti mrkání, které může často vést k nepříjemným příznakům unavených očí. Tento stav souvisí s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Visine Unavené oči 10 ml

Kategorie Léky
Výrobce VISINE
Nejnižší cena 130 Kč

Gelové oční kapky pro ochranu a úlevu unavených a podrážděných očí v důsledku zátěže životního prostředí jako je práce na počítači, čtení a řízení vozidel. Kapky napomáhají obnovení slzného filmu, okamžitě oči osvěží a oživí. ... a dál?

Produkt Visine Unavené oči 10 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Visine Unavené oči 10 ml - parametry

Název produktu: Visine Unavené oči 10 ml
Výrobce: VISINE
Minimální cena: 130 Kč
Maximální cena: 145 Kč
Ušetríte až: 15 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Unavené oči je výraz používaný k popisu pocitů očních obtíží objevujících se často po intenzivním soustředění. Činnosti jako dlouhotrvající práce na počítači, čtení a řízení vozidel mohou souviset se snížením četnosti mrkání, které může často vést k nepříjemným příznakům unavených očí. Tento stav souvisí s nedostatečným zvlhčováním očního povrchu způsobeným nevhodným složením slz nebo jejich nedostatečnou tvorbou. VISINE® UNAVENÉ oči obsahuje přírodní složku TS polysacharid - výtažek ze semen stromu Tamarindus indica (tamarind indický). VISINE® UNAVENÉ oči zajišťuje spolu s přírodní mukózní složkou slzného filmu zvlhčení, okamžité osvěžení a zklidnění unavených a podrážděných očí. Tyto obtíže mohou znamenat nástup příznaků suchých očí v důsledku zátěže životního prostředí, jako jsou práce na počítači, čtení a řízení vozidel. Velikost balení: lahvička 10 ml Před použitím si pečlivě pročtěte příbalovou informaci proti symptomům unavených očí Zvýšené nároky dnešního moderního a rušného života často vedou k únavě, která se může projevit i symptomy unavených očí – pocitem přepracování, napětím, bolestivostí a pálením očí. Přípravek VISINE® UNAVENÉ oči rychle zmírňuje příznaky unavených očí a pomáhá obnovit slzný film na povrchu oka poškozený a ztenčený v důsledku snížené frekvence mrkání. VISINE® UNAVENÉ oči je k dispozici v ekonomických 10ml vícedávkových lahvičkách. Prípravek obsahuje prírodní látku TS-polysacharid (TSP) získanou ze semen stromu Tamarindus indica. Poskytuje rychlé a dlouhotrvající osvežení. Funguje jako zvlácnující ocní gel. Dodává jemné zvlácnení povrchu ocí. Ekonomické balení – jedna lahvicka obsahuje nekolik dávek.  před použitím pečlivě pročtěte příbalovou informaci. VISINE® Unavené oči jsou gelové oční kapky, které poskytují ochranu a úlevu unaveným a podrážděným očím. Kapky napomáhají obnovení slzného filmu, okamžitě osvěží a oživí oči unavené nadměrnou zátěží, například prací na počítači, čtěním a řízením vozidel.


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.