MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Viola Fischerová: Jak zvířátka uzdravila smutný dům

Knihy pro děti a mládež

Viola Fischerová: Jak zvířátka uzdravila smutný dům

Hodnocení: 1x
  • 3.5
EAN: 9788086283784

Jak zvířátka uzdravila smutný dům - Viola Fischerová,Monika Novotná, Poslední ze dvou rukopisů pro děti z pozůstalosti mimořádné básnířky Violy Fischerové. Před dvěma lety se rozhodla dětem vysvětlit, jak si mohou vybudovat občanskou společnost a na vtipném příběhu zlého domácího a smutných nájemníků se jí to skvěle ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85837

Jaké má kniha
Jak zvířátka uzdravila ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Viola Fischerová: Jak zvířátka uzdravila smutný dům

Specifikace Viola Fischerová: Jak zvířátka uzdravila smutný dům

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 240 Kč

Jak zvířátka uzdravila smutný dům - Viola Fischerová Poslední ze dvou rukopisů pro děti z pozůstalosti mimořádné básnířky Violy Fischerové. Před dvěma lety se rozhodla dětem vysvětlit, jak si mohou vybudovat občanskou společnost a na vtipném příběhu zlého domácího a smutných nájemníků se jí to skvěle podařilo. Není nic smutnějšího než šedivý oprýskaný městský činžák s obyvateli, kteří se na sebe nikdy ani neusmějí. Dům z našeho příběhu byl také smutný - až do té doby, než se v parku našla opuštěná Bělinka. Babička » ... a dál?

Produkt Viola Fischerová: Jak zvířátka uzdravila smutný dům

Viola Fischerová: Jak zvířátka uzdravila smutný dům - parametry

Název produktu: Viola Fischerová: Jak zvířátka uzdravila smutný dům
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 240 Kč
Maximální cena: 240 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Jak zvířátka uzdravila smutný dům - Viola Fischerová,Monika Novotná, Poslední ze dvou rukopisů pro děti z pozůstalosti mimořádné básnířky Violy Fischerové. Před dvěma lety se rozhodla dětem vysvětlit, jak si mohou vybudovat občanskou společnost a na vtipném příběhu zlého domácího a smutných nájemníků se jí to skvěle podařilo. Není nic smutnějšího než šedivý oprýskaný městský činžák s obyvateli, kteří se na sebe nikdy ani neusmějí. Dům z našeho příběhu byl také smutný - až do té doby, než se v parku našla opuštěná Bělinka. Babička ze smutného domu si ji vzala k sobě a od té doby se v domě začaly dít věci… z kategorie Knihy | Dětská literatura | Knihy pro školáky | Poezie pro děti od Meander naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Viola Fischerová: Jak zvířátka uzdravila smutný dům

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.