Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Viliam Dobiáš: Klinická propedeutika v urgentní medicíně

Učebnice/Odborná literatura

Viliam Dobiáš: Klinická propedeutika v urgentní medicíně

Hodnocení: 1x
  • 4

Vysokoškolská pregraduální i postgraduální učebnice pro ošetřovatelské i lékařské odbory je první publikací v Čechách i na Slovensku a pravděpodobně ve světě vůbec, která se věnuje principům získání anamnézy a zásadám fyzikálního vyšetření v přístrojových, personálních, materiálních a prostorových podmínkách ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89201
skladem

Jaké má kniha
Klinická propedeutika v..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Viliam Dobiáš: Klinická propedeutika v urgentní medicíně koupíte i tady

Specifikace Viliam Dobiáš: Klinická propedeutika v urgentní medicíně

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 338 Kč

Vysokoškolská pregraduální i postgraduální učebnice pro ošetřovatelské i lékařské odbory je první publikací v Čechách i na Slovensku a pravděpodobně ve světě vůbec, která se věnuje principům získání anamnézy... ... a dál?

Produkt Viliam Dobiáš: Klinická propedeutika v urgentní medicíně

Viliam Dobiáš: Klinická propedeutika v urgentní medicíně - parametry

Název produktu: Viliam Dobiáš: Klinická propedeutika v urgentní medicíně
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 338 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 61 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vysokoškolská pregraduální i postgraduální učebnice pro ošetřovatelské i lékařské odbory je první publikací v Čechách i na Slovensku a pravděpodobně ve světě vůbec, která se věnuje principům získání anamnézy a zásadám fyzikálního vyšetření v přístrojových, personálních, materiálních a prostorových podmínkách neodkladné přednemocniční péče. Je určená lékařům všech specializací, zdravotníkům pracujícím ve zdravotnické záchranné službě, v operačních střediscích a na urgentních příjmech (emergency) nemocnic a ambulancí, dále studentům lékařských a ošetřovatelských fakult, záchranářům všech stupňů, složky Integrovaného záchranného systému nevyjímaje. Určena je všem, kteří potřebují stanovit správnou diagnózu v terénu jen na základě rozhovoru s pacientem, za použití vlastních rukou, smyslů a s minimálním vybavením.

Kniha popisuje diagnostiku v terénu u nemocného jen na základě anamnézy a fyzikálního vyšetření. Umožňuje naučit se získat komplexní anamnézu zejména u onemocnění interních, neurologických, gynekologických a úrazech, základy fyzikálního vyšetření při různých onemocněních a úrazech bez ohledu na lékařskou specializaci nebo věk a pohlaví nemocného.

Pregraduální a postgraduální učebnice pro studenty ošetřovatelství, urgentní zdravotnické péče (zdravotničtí záchranáři, sestry na odděleních urgentní medicíny a intenzivní péče), operátory tísňových linek, lékaře v záchranné zdravotnické službě a na urgentních příjmech nemocnic a ambulancí a další lékaře a zdravotnický personál v oborech souvisejících či navazujících na tuto oblast.

Pro české poměry překlad zrevidovala MUDr. Jana Šeblová.Autor: Dobiáš ViliamRok vydání: 2013Vazba: VázanýISBN: 978-80-247-4571-8Počet stran: 208Rozměry: 0 x 0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.