Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Vilém Danzig, Stanislav Šimek: Ischemická choroba srdeční

Učebnice/Odborná literatura

Vilém Danzig, Stanislav Šimek: Ischemická choroba srdeční

Hodnocení: 6x
 • 4

Publikace: Ischemická choroba srdeční u diabetiků - Vilém Danzig;Stanislav Šimek;Renáta Šimková;Kolektiv. Anotace: Publikace shrnuje základní poznatky o epidemiologii, diagnostice a terapii ischemické choroby srdeční (ICHS) ve všech jejích formách u pacientů s diabetem mellitem. Důraz je kladen na odlišnosti ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vilém Danzig, Stanislav Šimek: Ischemická choroba srdeční koupíte i tady

Specifikace Vilém Danzig, Stanislav Šimek: Ischemická choroba srdeční

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 303 Kč

Publikace shrnuje základní poznatky o epidemiologii, diagnostice a terapii ischemické choroby srdeční (ICHS) ve všech jejích formách u pacientů s diabetem mellitem. Důraz je kladen na odlišnosti klini ... a dál?

Produkt Vilém Danzig, Stanislav Šimek: Ischemická choroba srdeční

Vilém Danzig, Stanislav Šimek: Ischemická choroba srdeční - parametry

Název produktu: Vilém Danzig, Stanislav Šimek: Ischemická choroba srdeční
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 303 Kč
Maximální cena: 490 Kč
Ušetríte až: 187 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:

Publikace: Ischemická choroba srdeční u diabetiků - Vilém Danzig;Stanislav Šimek;Renáta Šimková;Kolektiv. Anotace: Publikace shrnuje základní poznatky o epidemiologii, diagnostice a terapii ischemické choroby srdeční (ICHS) ve všech jejích formách u pacientů s diabetem mellitem. Důraz je kladen na odlišnosti klinického obrazu nemoci v této populaci a z ní vyplývající specifické léčebné postupy. Důvodem pro zařazení této publikace do edičního plánu byl vzrůstající počet pacientů s diabetem v naší populaci a tím vlastně pacientů, kterým je třeba věnovat stejné léčebné úsilí jako nemocným s již rozvinutou ICHS. Kniha uceleně pojednává o tématu, se kterým se denně setkávají v praxi nejen diabetologové a kardiologové, ale i internisté, praktičtí lékaři a celá široká lékařská veřejnost. Česká monografie s danou tématikou na našem knižním trhu doposud chyběla.

Komu je kniha určena: Pro diabetology a kardiology, ale i internisty a praktické lékaře a svým způsobem celé široké lékařské veřejnosti.

 • Obsah: Úvod
 • Epidemiologie
 • Rizikové faktory
 • Metabolická dysfunkce v srdci diabetika
 • Diabetická autonomní neuropatie a srdce
 • Akutní koronární syndromy
 • Chronické formy ICHS
 • Diabetická kardiomyopatie
 • Intervenční léčba ICHS Publikace: Ischemická choroba srdeční u diabetiků - Vilém Danzig;Stanislav Šimek;Renáta Šimková;Kolektiv. Ischemická chor.srdeč. MAXDORF - Edice: Jessenius - MAXDORF - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přebalu matná - 282 str. - ISBN: 80-7 Vilém Danzig; Stanislav ŠimekMAXDORF, edice JesseniusKniha, čeština, 282 stran

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.