Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Viktor Vaške: Uznání a výkon cizích rozhodnutí v České republice

Učebnice/Odborná literatura

Viktor Vaške: Uznání a výkon cizích rozhodnutí v České republice

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Uznání a výkon cizích rozhodnutí v České republice - Vaške Viktor. Publikace se zabývá uznáním a výkonem cizích rozhodnutí. V první části pojednává o uznání a výkonu rozhodnutí vydaných v členských státech EU, v druhé části jsou rozebrány jednotlivé mezinárodní smlouvy v částech věnujících se uznání a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83649

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Viktor Vaške: Uznání a výkon cizích rozhodnutí v České republice

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 612 Kč

Publikace: Uznání a výkon cizích rozhodnutí v České republice - Vaške Viktor. Publikace se zabývá uznáním a výkonem cizích rozhodnutí. V první části pojednává o uznání a výkonu rozhodnutí vydaných v členských státech EU, v druhé části jsou rozebrány jednotlivé mezinárodní smlouvy v částech věnujících se uznání a výkonu rozhodnutí, a v třetí části je vyložena vnitrostátní úprava problematiky, použitelná na rozhodnutí nepodléhající evropským předpisům ani mezinárodním smlouvám. Do první část jsou zařazeny i výklady » ... a dál?

Produkt Viktor Vaške: Uznání a výkon cizích rozhodnutí v České republice

Viktor Vaške: Uznání a výkon cizích rozhodnutí v České republice - parametry

Název produktu: Viktor Vaške: Uznání a výkon cizích rozhodnutí v České republice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 612 Kč
Maximální cena: 626 Kč
Ušetríte až: 14 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Uznání a výkon cizích rozhodnutí v České republice - Vaške Viktor. Publikace se zabývá uznáním a výkonem cizích rozhodnutí. V první části pojednává o uznání a výkonu rozhodnutí vydaných v členských státech EU, v druhé části jsou rozebrány jednotlivé mezinárodní smlouvy v částech věnujících se uznání a výkonu rozhodnutí, a v třetí části je vyložena vnitrostátní úprava problematiky, použitelná na rozhodnutí nepodléhající evropským předpisům ani mezinárodním smlouvám. Do první část jsou zařazeny i výklady k evropskému exekučními titulu, byť se nejedná o uznání a výkon cizích rozhodnutí v pravém slova smyslu. Jelikož tento předpis je mnohem významnější pro praxi tuzemských nálezacích soudů, je evropský exekuční titul vyložen především z pohledu českého procesního práva; publikace se snaží odpovědět na otázku, kdy lze české rozhodnutí potvrdit jako evropský exekuční titul. Zařazeny jsou též výklady k evropskému platebnímu rozkazu. Publikace je určena především pro praktickou potřebu exekučních a nalézacích soudců a advokátů poskytujících právní služby v oblasti vymáhání pohledávek v cizině. Jistě však najde využití i v praxi podnikových právníků u větších podniků, soudních exekutorů, notářů apod. Publikace: Uznání a výkon cizích rozhodnutí v České republice - Vaške Viktor. Uznání a výkon cizích roz.PP60 - Edice: Beckovy příručky pro právní praxi - CH BECK - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu l Viktor VaškeC.H.BECK, edice Beckovy příručky pro právní praxiKniha, čeština, 478 stran Autor knihy Viktor Vaške, Vydavatelstvo C.H.BECK


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.