Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Viktor Košák, Vladimír Koblížek: Naléhavé stavy v pneumologi

Učebnice/Odborná literatura

Viktor Košák, Vladimír Koblížek: Naléhavé stavy v pneumologi

Hodnocení: 1x
  • 4

Naléhavé stavy v pneumologii - Kašák Viktor, Koblížek Vladimír . V průběhu poslední čtvrtiny 20. století došlo ve všech rozvinutých zemích k vytvoření sítě specializovaných zařízení intenzivní medicíny. Ta jsou schopna kompetentně řešit stavy, které pacienta bezprostředně ohrožují na životě, resp. hrozí trvalými ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Viktor Košák, Vladimír Koblížek: Naléhavé stavy v pneumologi koupíte i tady

Specifikace Viktor Košák, Vladimír Koblížek: Naléhavé stavy v pneumologi

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 499 Kč

Druhé vydání úspěšné monografie se zabývá naléhavými stavy v pneumologii. V průběhu poslední čtvrtiny 20. století došlo ve všech rozvinutých zemích k vytvoření sítě specializovaných zařízení intenzivní medicíny. Ta jsou schopna kompetentně řešit stavy, které pacienta bezprostředně ohrožují na životě, resp. hrozí trvalými následky. Vedlejším důsledkem tohoto vývoje je však značný pokles faktické schopnosti ostatních lékařů řešit naléhavé situace u svých pacientů. Naléhavé stavy tak představují mimořádně obtížnou » ... a dál?

Produkt Viktor Košák, Vladimír Koblížek: Naléhavé stavy v pneumologi

Viktor Košák, Vladimír Koblížek: Naléhavé stavy v pneumologi - parametry

Název produktu: Viktor Košák, Vladimír Koblížek: Naléhavé stavy v pneumologi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 499 Kč
Maximální cena: 795 Kč
Ušetríte až: 296 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Naléhavé stavy v pneumologii - Kašák Viktor, Koblížek Vladimír . V průběhu poslední čtvrtiny 20. století došlo ve všech rozvinutých zemích k vytvoření sítě specializovaných zařízení intenzivní medicíny. Ta jsou schopna kompetentně řešit stavy, které pacienta bezprostředně ohrožují na životě, resp. hrozí trvalými následky. Vedlejším důsledkem tohoto stavu je však značný pokles faktické schopnosti ostatních lékařů řešit naléhavé situace u svých pacientů. Naléhavé stavy tak představují mimořádně obtížnou situaci se značným rizikem chyby, resp. postupu non lege artis. Přitom právě na lékařích mimo jednotky intenzivní péče obvykle závisí osud pacienta do té doby, než je na specializované oddělení přijat. K oborům, v nichž se s naléhavými situacemi setkává lékař poměrně často, patří bezesporu také pneumologie. Řadu akutních stavů je přitom třeba zvládnout bez odesílání nemocného na jednotku intenzivní péče. Text je psán s vědomím, že naléhavé stavy jsou pro lékaře, který se s nimi nesetkává denně, značně stresující. Důraz je proto kladen na srozumitelnost, zapamatovatelnost a zejména jednoznačnost doporučených postupů a rozhodovacích procesů. Kniha je doplněna řadou přehledných schémat. Komu je kniha určena: pneumologům, lékařům na JIP, nemocničním a ambulantním specialistům Naléhavé stavy v pneumologii - Kašák Viktor, Koblížek Vladimír od nakladatelství Maxdorf s.r.o. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.